Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Mikrodermabrázia, čistenie ultrazvukom a rádiofrekvencia

4,3 / 5 Centre Esthétique Košice  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Jana

Dobrý deň je vhodné počas jedného sedenia absolvovať naraz scin scruber +mikrodermabráziu? Nebudete mať v zľave ešte radiofrekvenciu? Ďakujem

Centre Esthétique

Dobry den.
Nie je vhodne urobit tieto dve procedury sucasne. Radiofrekvenciu zatial nebudeme mat.
Prajeme krasny den
Tim Centre Esthetique

Simona

Dobrý deň ja by som chcela hlavne odstrániť póry hlavne nos a brada.. čo mi odporúčate aku procedúru?

Centre Esthétique

Dobrý večer. Odporúčame skin scrubber + ozón a mikrodermabráziu. Tím Centre Esthétique

Jarmila Biačková

Dobrý deň,
asi pred 20 min. som uhradila kartou tento kupón kartou. Na mojom maily ho nemám, ani v spame.
Môžte to overiť a informovať ma?
Vďaka
Biačková

Zlavomat.sk

Dobrý deň Jarmila, Váš voucher som vám znovu preposlala, skontrolujte si prosím vedľajšie priečinky ako spam, reklama, nevyžiadaná pošta… Vaše vouchery viete nájsť aj po prihlásení na náš portál v sekcii „Moje nákupy“. Ak by ste mali naďalej problém nájsť Váš voucher, prosím napíšte nám email na podpora@zlavomat.sk. Prajem Vám pekný deň!

Viktoria

Dobry den chcela by som sa objednat na luxusne osetrenie pleti s mikrodermabra­ziou, akurat neviem ci je pre mna vhodne, lebo mam po tvari male zilky. Dakujem za odpoved. :)

Centre Esthétique

Dobry den. Potrebovali by sme vidiet, ako Vasa plet vyzera, aby sme Vam vedeli odporucit proceduru. Takto sa Vam nevieme vyjadrit. Lepsie by bolo prist na konzultaciu.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore