Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

15-dňová proteínová diéta KETOFIT®: schudnite a prečistite organizmus

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

MV

Vďaka za odpoveď, ešte však ďalšia otázka – palacinku, či omeletu je možné pripraviť v mikrovlnke alebo je lepšie pripraviť, ako píšete, vopred na panvici doma (dá sa aj večer a použiť nasledujúci deň?). Žuvačky bez cukru sú povolené? Ďakujem.

Redukcia hmotnosti

Víte ona ta palčinka je moc dobrá, ale čerstvá. Myslím, že druhý den to bude už nepoživatelné. Žvýkačky ano. RH

MV

Prosím o info, ako pripraviť polievku v prípade, ak nie je možnosť použiť mikrovlnnú rúru a tiež palacinky, ak zase nie je možné použiť panvicu (napr. v práci), vďaka:)

Redukcia hmotnosti

Dobrý den.
Polévku stačí zalít horkou vodou. No palačinku, pokud nemáte mikr. troubu, tak si jídlo vyměnit za jiné. Pokud se ovšem jedná o sladkou palačinku. Dá se i připravit doma, dát do alobalu, případně krabičky a jíst až v práci. RH

Martina

Vraj zvyknete takto odpovedat, no, kazdopadne som teda zvedava na kvalitu produktov!

Redukcia hmotnosti

Pokud se vám zdá, že nejsme solidní firma, tak si nemusíte nic objednávat. Ale já se za naše produkty nestydím. RH

Martina

Dobry den, prave som sa dozvedela, ze nie je Ketofit ako Ketofit…vraj ide o zneuzitie znacky ceskej firmy…dufam, ze to, co som si objednala nebude nejaky nekvalitny blud!!!

Redukcia hmotnosti

Dobrý den. Právě my jsem ta správná firma, která má na produkty certifikaci. Děkuji. RH.

Martina

Dobry den,
je v príbalovom letaku uvedeny aj nejaky jedalnicek, alebo navod ako spravne jedla z balika spotrebovat? Vdaka:)

Redukcia hmotnosti

Dobrý den. Ano je tam návod, jak postupovat. RH

Maja

Dobrý deň, chcela som sa opýtať či stačí dodržiavať 15 dňovú diétu slanšiu/sladkú alebo je nutné pokračovať aj s KetoFit gurmán. Ďakujem.

Redukcia hmotnosti

Dobrý den, není to nutné. RH

Lubka

Strava je dodavana kazdy den alebo jednorazovo?

Redukcia hmotnosti

Dobrý den, všechna jídla dostanete naráz, v jednom balíku. RH

zuzana

Dobrý deň,
v ponuke je uvedené že balík obsahuje 45 jedál. Je to postačujúce množstvo, keď je potrebné konzumovať 5 jedál z tejto diety denne?

Redukcia hmotnosti

Dobrý den, v příbalovém letáku, který je součástí balíčku je rozepsán počet jídel do jednotlivých fází. Je to 4,3, a dvě jídla. Celkem 45 jídel. RH.

Henrieta Plevková

Mam vyopetovanu stitnu zlazu podari sa mi schudnut pri ketodiet

Redukcia hmotnosti

Dobrý den, vynechte první fázi a ostatní si prodlužte. Výsledky byste mít měla. RH.

Adriána

Dobry den ,chcem sa opytat ,aky je ubytok hnotnosti za tie dva tyzdne …ake su s tym ohladne kil skusenosti ,dakujem

Redukcia hmotnosti

Dobrý den, 2,5 – 5 kg. RH

Monika

Prosim vysvetlite mi nasledovne. Uvadzate: Veľkou výhodou programu je takmer neobmedzená spotreba povolenej zeleniny. Aka zelenina je teda povolena?

Redukcia hmotnosti

Dobrý den, seznam povolených druhů zeleniny najdete zde http://www.redukciahmotnosti.sk/dolezite-informacie. Redukce hmotnosti.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore