Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Kombinovaná manikúra alebo pedikúra

4,5 / 5 Studio Vitality (2 pobočky) Bratislava  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Buba

Dobrý deň,
som už starší ročník a tak zrejme nepoznám nové trendy. Čo znamená
Kombinované ošetrenie nôh – kombinovaná pedikúra ?

Studio Vitality

Dobry deň , kombinovaná Pedikura znamená že sa používa kombinácia klasickej mokrej Pedikury a ošetrenia nôh strojom (na Hurbanovom nám ) alebo klasickej mokrej pedikury a ošetrenia nôh skalpelom ( na Obchodnej). S pozdravom, SV Štúdio vitality.

Alena

dobrý deň, mohli by prísť 2 osoby naraz: chceli by sme aj manikúru aj pedikúru.

ďakujem a prajem pekný deň.

Studio Vitality

Dobry deň, môžete na Hurbanovo nám.1 v utorok, stredu,štvrtok a piatok. Na obchodnej iba vo štvrtok . Tešíme sa na vašu návštevu . s pozdravom, SV Štúdio Vitality

Júlia

Dobrý deň, môže byt pedikúra aj pre pána ? ďakujem

Studio Vitality

Dobrý deň , áno môže byt. S pozdravom,
SV Štúdio Vitality

Kotercová

Dobrý deň, prosím o zaslanie inštrukcie k platbe na pedikúru – studio vitality , voucher mám. Ďakujem Kotercová

Zlavomat.sk

Dobrý deň, nevieme, či Vaśej otázke správne rozumieme. Nakoľko už máte voucher, inštrukcie k platbe by ste už nemali potrebovať. Ak ste mali na mysli rezerváciu, túto môžete urobiť na tel. č.: +421 911 726 8­85 alebo e-mailom: studiovitality.bio@gmail.com
Ak sme Vašu otazku nezodpovedali správne, kontaktuje nás prosím na podpora@zlavomat.sk alebo infolinke +421 232 117 321.

Ľuba Kotercová

dobrý deň, včera som si vytlaťčila 2 kupóny, ale nešlo mi to uhradiť.v banke mám všetko pripravené, len neviem č.účtu a VS, kam peniaze posľať. ďakujem Ľuba

Zlavomat.sk

Dobrý deň, prosím kontaktujte nás na infolinku +421 232 117 3­21 alebo napíšte email na adresu podpora@zlavomat.sk.
Prajem Vám pekný deň!

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore