Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Jesenný relax v kúpeľných Dudinciach v Hoteli Prameň*** s bazénom, vírivkou, masážou a možnosťou liečebných procedúr

4,5 / 5 Hotel Prameň Dudince (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
JANKA

Dobry den .Mate mineralnu vodu v bazenoch?Pri 6 dnovom balicku je mozne predlzit vyhodne pobyt na mieste?

Hotel Prameň

Dobrý deň, my nemáme minerálnu vodu v bazéne to majú v Dudinciach iba liečebné domy. Na mieste nie je možné predĺžiť pobyt .

Slávka

Dobry mate volny termin 25.12 do konca tyzdna? Pre 2soby a kolko by to bolo

Hotel Prameň

Dobrý deň, je nám ľúto, ale vianočné pobyty neorganizujeme. Hotel Má cez Vianoce odstávku. Začíname až 29.12.2017 sil­vestrovským pobytom.Ponuka je na našej webovej stránke www.dudincepramen.sk

Denisa

Dobrý večer,je prosím Vás v hoteli fajčiarky kútik?

Hotel Prameň

Dobrý deň,
náš hotel je nefajčiarsky a nemáme ani fajčiarsky kútik. Fajčenie je možné na balkónoch a terasách.

Branislav Dlhý

Je moznost sa vecer zabavit pri hudbe

Hotel Prameň

Dobrý deň,
u nás býva zábava len v stredu, ale 300 m od hotela je kaviareň so živou hudbou každý deň.

Viera

Dobrý deň. Máme záujem o silvestrovský pobyt u vás na 4 noci, cca od 29. 12. do 2.1.2018. Je taká možnosť/ponúkate balíček aj s procedúrami?/

Hotel Prameň

Dobrý deň,
na silvestrovský pobyt sa ešte možno objednať. Celú ponuku nájdete na našej webovej stránke www.dudincepramen.sk

Jozef

dobrý večer
chcel by som sa optat či máte v termíne 10. 11 12. november 2017 volné miesta pre ve 2 osoby ?
za odpoveď vopred ďakujem
Novák Jozef

Hotel Prameň

Dobrý deň,
v uvedenom termíne máme ešte voľné izby

J.Molnarova

Poprosím máte voľný tento termín 13.10–15.102017

Hotel Prameň

Dobrý deň,
v uvedenom termíne máme voľnú už iba poslednú izbu komfort, kde je príplatok 20,–€ na pobyt spolu pre obe osoby a jeden apartmán s príplatkom 40,–€ na pobyt

Miroslava Stukovska

Dobry den chcem sa spytat ci mate volne miesta od 20.10 do 22.10. 2017 na 3 dni dakujem

Hotel Prameň

Dobrý deň, vo vami uvedenom termíne máme voľný iba apartmán s príplatkom – 40€ za víkend.

Andrea Bandyova

Dobri den chcem sa spitat ci mate volne miesta od27.10 do 29 na 3 dni dakujem

Hotel Prameň

Dobrý deň, vo Vami uvedenom termíne máme všetky izby obsadené.Voľné termíny máme v novembri.

Tatiana Porubszkà

Dobry den mate prosím vas volnu 2 postelovu izbu niektorý víkend v októbri?Dakujem

Hotel Prameň

Dobrý deň, v termíne od 20.-22.10.17 máme voľný posledný apartmán s príplatkom 10€ za osobu za noc a poslednú izbu s oddelenými posteľami. Ďalší víkend sú posledné možnosti, situácia sa v priebehu dňa ale rýchlo mení, najrýchlejší a najspoľahlivejší spôsob overenia dostupnosti izieb je telefonicky. Ďakujeme za záujem. Pekný deň

Maja

Dobý večer. Mala by som otázku, či sa dá vymeniť sauna za nejakú inú procedúru nakolko manžel má vysoký krvný tlak a saunu nemôže. Termín 1.12–3.12.2017 by bol možný? Ďakujem za odpoveď .

Hotel Prameň

Dobrý deň, víkendové pobyty v cene zahŕňajú klasickú masáž pre každú osobu. Procedúry sú obsiahnuté v dlhších akciových pobytoch 6-dňových počas pracovného týždňa, nie cez víkendy. Môžete ale neobmedzene využívať náš bazén, vírivku s rôznymi atrakciami – perlička, vodný bicykel, chrlič vody, masážne trysky. Pekný deň

Michal

Dobrý deň máte volný termín od 17.11–19.11.2017.

Hotel Prameň

dobrý deň, máme ešte posledné voľné izby, ak máte záujem, treba sa čo najskôr ozvať, situácia sa v prebehu dňa mení – pekný deň

Zuzana Ballová

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či by bol voľný termín od 20.10 do 22.10. 2017?

Hotel Prameň

Dobrý deň p. Ballová,
na Váš dotaz som vám práve odpovedala emailom.
ďakujeme za prejavený záujem.

Alena Pálešová

Dobrý deň,mám objednaný pobyt v termíne 29.9.-1.1O.2017,platí to?

Hotel Prameň

Dobrý deň p. Pálešová, všetko je v poriadku, máme aj Váš voucher. Pri nástupe Vás poprosím o preukázanie vytlačeným potvrdením. Tešíme sa na Vašu návštevu.

Margita Pilňanová

Mám záujem o tento pobyt v Dudinciach (2osoby, 2noci). Keďže to chcem ako darček chcela by som aj darčekový voucher. Ako mám postupovať?

Hotel Prameň

Dobrý deň, na zľavomate je naša ponuka a na pravej strane je mapa,pod ňou hodnotenie a pod ňou je písané ako premeniť voucher na darček.Kliknite na to a tam budete mať ďalšie informácie.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore