Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Marocký arganový olej s praktickým dávkovačom

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Lenka Kozlová

Dobrý den, dnes jsem výrobek obdržela, ve složení výrobku je ale na prvním místě uvedený cyclopentasiloxane a na druhém dimethicone, což jsou podle všeho syntetické silikony. Arganový olej je až na 4. místě. Přitom v nabídce je uvedené složení: Zloženie a účinné látky: arganový olej, parfum, hodnotné mastné kyseliny – omega 3, omega 6, omega 9, vitamín E. O silikonech tam není ani zmínka. Výrobek jsem kupovala jako arganový olej s nějakou jemnou parfemací. Podle složení se jedná o silikony s přídavkem arganového oleje. Víte kolik arganového oleje je ve výrobku vlastně obsaženo? Mrzí mě to, ale výrobek budu pravděpodobně chtít vrátit. Prosím o Vaše vyjádření Děkuji a přeji pěkný den
Lenka K.

Art & Beauty SK, s.r.o.

Dobrý deň prajem. Ďakujeme za Váš príspevok a samozrejme pokiaľ nie ste s arganovým olejom spokojná, môžte nám ho vrátiť spätne. Do meilu Vám pošleme českú adresu kam nám tovar môžte vrátiť a objednávku Vám následne stornujeme. Dané zložky sú práve obsahom tzv.krémovej zlúčeniny. Prajem pekný deň.

Lenka K.

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jestli je možné i zaslání do ČR a případně jaká by byla cena poštovného.
Děkuji a přeji pěkný den

Art & Beauty SK, s.r.o.

Dobrý deň prajem. Do ČR je možné odoslanie. Pekný deň.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore