Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Mezoterapia tváre, očného okolia, krku, dekoltu alebo vlasov

4,8 / 5 Biothecare Estétika ​ Bratislava - Nové Mesto  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Veronika

Dobrý deň,
mala by som pár otázok ohľadne mezoterapie vlasov a tváre, nakoľko by som mala o tieto zákroky záujem: 

  1. Mám 31 rokov a na jeseň mi zvyknú padať vlasy, je tomu aj teraz tak a chcem sa opýtať či mi po absolvovaní mezoterapie prestanú padať vlasy a či sa týmto zákrokom dá docieliť výrazné zahustenie vlasov a zlepšenie kvality vlasov. 
  2. Je potrebné až 6-krát absolvovať túto procedúru alebo by stačil aj menší počet, nakoľko bývam pomerne ďaleko od Bratislavy a cestovať 6-krát po týždni by bolo nákladné aj vyčerpávajúce. 
  3. Koľkokrát by som musela absolvovať mezoterapiu tváre aby boli výsledky viditeľné?
Biothecare Estétika ​

Dobrý deň,
6 sedení je potrebné na viditeľné výsledky. Intervaly sedení sú:
prvé 4 sedenia raz za týždeň, 5. sedenie po dvoch týždňoch od posledného, 6. sedenie po mesiaci od posledného.
Viditeľné výsledky mezoterapie na odhadujú na 4 sedenia. Ako prvé je však vhodné absolvovať konzultáciu s pánom Doktorom, ktorý zhodnotí stav Vašej pleti a navrhne Vám najvhodnejšiu terapiu.

Katarina

Dobry den chcela by som sa opytat mezoterapia vlasov je s vitaminmi alebo kmenovymi bunkami? Dalo by sa prist 23–25'10poobede?

Biothecare Estétika ​

Dobrý deň, mezoterapia vlasov je s vitamínmi. 23–25.10. máme ešte voľné poobedňajšie termíny. Prosím kontaktujte nás telefonicky ohľadom konkrétnej hodiny.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore