Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Rýchlokurz alebo mesačný kurz šitia

4,6 / 5 Ademi Kurzy Bratislava  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Claudia

Dobry den. Dostala som do daru sijaci stroj janome 393. Chcela by som sa naucit na nom sit, viac menej skracovat a presivat veci nasivat nasivky atd. Zatial nechcem vyrabat len prerabat veci. Ale nikdy v zivote som za strojom nesedela neviem vobec nic ani ho navliect potrebovala by som zasvatit do tajov sitia od uplnich zakladov

Ademi Kurzy

Dobrý deň,
je na vás, či si vyberiete rýchlokurz, kde sa učia úplné základy od prípravy stroja, alebo mesačný kurz, kde sa naučíte základy, krajčírske techniky pre ďalšie šitie, skracovanie, zošívanie, všívanie zipsov a pod.
Prajem pekný deň

Ademi Kurzy

Dobrý deň,
je na vás, či si vyberiete rýchlokurz, kde sa učia úplné základy od prípravy stroja, alebo mesačný kurz, kde sa naučíte základy, krajčírske techniky pre ďalšie šitie, skracovanie, zošívanie, všívanie zipsov a pod.
Prajem pekný deň

Zlatica

Dobry den, ako darcek som dostala „overlok“ . Klasiku sijaci stroj mam a v zaklade si na nom co treba urobim. Rada by som ale vedela ako spravne postupovat, pracovat so strihmi, pripadne brat miery na strih, ale nemam nikoho v okoli kto by ma naucil spravne s „overlokom“ . Nie som „typ studentov navodov“ ked vidim, pocujem – v tom som doma. Dalo by sa somnou zapracovat?

Ademi Kurzy

Dobrý deň,
ponúkané kurzy nie sú zamerané na prácu s owerlockom.
Pokiaľ máte záujem o konkrétne veci, ktoré neobsahuje ponúkaný kurz ,kontaktujete nás, e-mail aj tel.číslo sú uvedené
na Zľavomate.Samoz­rejme, že sa to dá.
Želám pekný deň.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore