Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Wellness pobyt v centre Piešťan

4,6 / 5 AdamEva Resort Piešťany Piešťany (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Renata

Dobrý deň. Prosím vás máte voľný termín 26., 27.10.?

AdamEva Resort Piešťany

Dobrý deň,

uvedený termín máme ešte voľný. V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať. Tel.: 033 735 26 11, recepcia@adam-eva.sk.

S pozdravom AdamEva resort

Mariana

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či sa dá priplatiť aj večera? Ďakujem

AdamEva Resort Piešťany

Dobrý deň,

áno dá sa priplatiť večera za 10€ / osoba. Večere sa podávajú v hotely oproti, tak ako aj raňajky.V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať. Tel.: 033 735 26 11, recepcia@adam-eva.sk.
S pozdravom AdamEva resort

Veronika Hladíkova

Dobrý deň. Chcela by som sa informovať, či máte ešte voľne izby na víkend 3.-5.11? A mám ešte otázku, koľko sa pripláca za apartmán v prípade, že by sme si kúpili kupón cez zlavomat a doplatili si tak, aby sme mohli byť v apartmáne? Ďakujem veľmi pekne. Pekný deň.

AdamEva Resort Piešťany

Dobrý deň, áno tento termín máme ešte voľný. Za apartmán sa nepripláca, apartmán máte automaticky v cene kupónu. V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať. Tel.: 033 735 26 11, recepcia@adam-eva.sk S pozdravom Annemary Ondrejková, manažérka AdamEva Resortu

Miroslava Stukovska

Dobrý deň, Chcem sa spýtať ,máte voľný termín od 20.10 do 22. 10.? Ak by som brala kupón cez zlavomat.sk Ďakujem za odpoveď

AdamEva Resort Piešťany

Dobrý deň, áno tento termín máme ešte voľný. V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať. Tel.: 033 735 26 11, recepcia@adam-eva.sk S pozdravom Annemary Ondrejková, manažérka AdamEva Resortu

Dušan

Dobrý deň, Chcem sa spýtať ,máte voľný termín 17.11. 19.11? Ak by som bral kupón cez zlavomat.sk Ďakujem za odpoveď

AdamEva Resort Piešťany

Dobrý deň, áno tento termín máme ešte voľný. V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať. Tel.: 033 735 26 11, recepcia@adam-eva.sk S pozdravom Annemary Ondrejková, manažérka AdamEva Resortu

Dana Melikantová

Dobrý deň, chcem sa opýtať na volný termín od 06.10 do 08.10.2017.
Ďakujem

AdamEva Resort Piešťany

Dobrý večer,tento termín máme voľné už len dva apartmány. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. Tel.:
033 735 26 11, recepcia@adam-eva.sk.
S pozdravom Annemary Ondrejková, manažérka Adam Eva Resortu.

Martin

Dobrý deň,
Chcem sa spýtať ,máte voľný termín 10.11.? Ak by som bral kupón cez zlavomat.sk
Ďakujem za odpoveď

AdamEva Resort Piešťany

Dobrý deň, áno tento termín máme ešte voľný.
V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať. Tel.: 033 735 26 11, recepcia@adam-eva.sk S pozdravom Annemary Ondrejková, manažérka AdamEva Resortu

Marta

Poriadate aj silvestrovske pobyty cca na 4 dni a co obsahuju priblizne od 28.12.do 1.1.2018

AdamEva Resort Piešťany

Dobrý deň, silvestrovské pobyty neporiadame, kupón je možné využiť do 17. 12. 2017. Hotelová časť rezortu bude po 17. 12. 2017 uzavretá do 02. 01. 2018.
V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať.
Tel.: 033 735 26 11, recepcia@adam-eva.sk
S pozdravom
Annemary Ondrejková, manažérka AdamEva Resortu

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore