Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Víkendový pobyt pre dvoch v Hoteli Stofing*** s wellness a ochutnávkou vín

3,7 / 5 Hotel Stofing *** Piešťany (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Zuzana

Dobrý deň prosím vás máte ešte voľný apartmán na víkend 23 až 25.3 ??

Hotel Stofing ***

Dobrý deň.
Na uvedený termín máme voľné izby.
Ak si chcete izbu rezervovať prosím zavolajte na recepciu : 0911 300 736.
S pozdravom
recepcia
Hotel Stofing

Slavomir Cibula

Dobry den chcem sa spytat ci mate volny termin na velku noc ?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

voucher nie je možné využiť počas Veľkej noci: 30.3.-2.4. 2018.

Gabriela Semanová

Dobrý deň prosím Vás kedy,myslím čas sa dá najskôr ubytovať a kedy odubytovať?
Ďakujem

Semanová

Hotel Stofing ***

Dobrý deň.
Check – in je od 14:00 a check – out je do 10:00.
S pozdravom
recepcia
Hotel Stofing

veronika

Dobrý deň,
chcela by som sa opýtať, pri kúpe kupónu na jednu noc za 49€ pre dve osoby je možnosť check in v sobotu? Máte voľný termín zo 17 na 18 marec?
Zároveň keď si kúpim tento kupón s tým že tam uvediem tu online rezerváciu na dátum zo 17 na 18 marec je potrebné ešte niečo urobiť (volať, písať, uviesť Vám číslo voucheru a podobne)?
Ďakujem

Hotel Stofing ***

Dobrý deň.
Áno pri kúpe kupónu za 49 € je možný check – in piatok aj v sobotu.
Na uvedený dátum máme zatiaľ voľné izby.
Ak si rezervujete izbu online cez zlavomat, nemusíte už volať alebo písať priamo do hotela.
S pozdravom
recepcia
Hotel Stofing

Monika

Dobrý deň,
chcem sa spýtať či sa nedá objednať v rámci wellness aj masáž.
S pozdravom Monika

Hotel Stofing ***

Dobrý deň.
Bohužiaľ, masáže neponúkame.
S pozdravom
recepcia
Hotel Stofing

Jakub Lužný

Dobrý deň, mám záujem o 3 dňový pobyt s polpenziou pre 2 osoby, no išli by s nami aj 2 deti bez pristelky.
jedno vo veku pol roka a druhé 4 roky. Bolo by to možné, ako by to bolo s platením za ne?

Hotel Stofing ***

Dobrý deň.
Na izbe Lux je jedna manželská posteľ, ak sa deti s Vami vyspia na tejto posteli bez prístelky budete za ne platiť iba miestny poplatok čo je 0,50 € na osobu/1noc. Ak by ste chceli prístelku vieme Vám dať izbu v ktorej je to možné. Cena prístelky by bola 10 € na noc.
S pozdravom
recepcia
Hotel Stofing

Nikol

Dobrý deň,
Rada by som sa opýtala, keď zakúpim pobyt s ochutnávkou vín pre dve osoby, a náhodou by sme boli len dvaja bide sa konať?
Ďakujem.

Hotel Stofing ***

Dobrý deň.
Áno ochutnávku budete mať určite aj keby ste boli iba dva ale bude sa konať v hotelovom bare.
S pozdravom
recepcia
Hotel Stofing

Zuzana

Dobrý deň. Mali by sme záujem zakúpiť si pobyt na 2 noci s večerou ( 99 €), ale sme tri. Je možné dať na izbu prístelku, alebo izbu pre 3 a zariadiť, aby tretia osoba mala to isté: 2 x raňajky, 1 x večera, neobmedzene fitness, wellness,… Koľko by to stálo? Ďakujem. Zuzana

Hotel Stofing ***

Dobrý deň.
Áno vieme Vám dať izbu s prístelkou. Cena prístelky je 10 € na noc. Tretia osoba by mala samozrejme v cene raňajky aj wellness. No večeru si musí zaplatiť podľa výberu v reštaurácií.
S pozdravom
recepcia
Hotel Stofing

Mária

Dobrý večer. Mala by som záujem o pobyt aj s ochutnávkou vína. Koľko osôb musí byť aby sa ochutnávka konala. Chceme prísť štyria., V marci 2018. Ďakujem

Hotel Stofing ***

Dobrý deň.
Pri menšom množstve záujemcov robíme ochutnávku v hotelovom bare.
Čiže keď budete aj štyria určite ochutnávku mať budete.
S pozdravom
recepcia
Hotel Stofing

Aďka Dojčáková

Dobrý deň, mala by som záujem o jednodňový pobyt s polpenziou, avšak tu ponúkate s polpenziou s nástupom len piatok. Nie je možné prísť v sobotu a nedeľu odchádzať s tým, že budeme mať polpenziu? Zaujímala by som sa o pobyt až na január. Ďakujem vopred za odpoveď.

Hotel Stofing ***

Dobrý deň p. Dojčáková.
Bohužiaľ na pobyt s polpenziou sa dá nastúpiť iba v piatok.
S pozdravom
recepcia
Hotel Stofing

Peter Jurčiak

Dobrý deň, prosím Vás máte ešte voľný pobyt v dňoch 17.-19.11.2017 pre 4 dospelé osoby? Ďakujem Jurčiak

Hotel Stofing ***

Dobrý deň p. Jurčiak.
Na uvedený termín máme zatiaľ voľné ešte tri izby.
S pozdravom
recepcia
Hotel Stofing

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore