Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Dámske zateplené topánky Samlux s hrejivou kožušinkou

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Daniela Stračiaková

Dobrý deň, neviem sa dostať do hodnotení produktov tak píšem sem. Objednala som dámske snehule píšete že nepremokavé hrejivé ale boli také iba 1×. Na 2 deň totálne premokli (čo by nepremokavé snehule nemali) a nakoniec asi po 5× obutia sa odlepila väčšia časť podrážky. Reklamovať nebudem nakoľko som vyhodila pôvodný obal.

Asap store s. r. o.

Dobrý den,

obuv samozřejmě můžete reklamovat i bez originálního obalu. V případě reklamace nás prosím kontaktujte na email: obchod@asap-store.cz.

Děkujeme Asapstore.cz

Barbora

Ako postupovat ak nesedi velkost a vacsia uz nieje daju sa vratit?

Asap store s. r. o.

Dobrý den,

samozřejmě. Kontaktujte nás prosím na email: obchod@asap-store.cz a s vrácením Vám rádi pomůžeme.

Přeji hezký den, Bára

Iveta Durišová

Dobrý deň, mám záujem o snehule s brmbolcom a hore s kožušinkou. Sú uvedené ako Typ 1, avšak pri dostupných variant nie je tento typ. Sú vypredané? Potrebovala by som číslo 40. Ďakujem za odpove´d.

Asap store s. r. o.

Dobrý den,

je mi velmi líto, ale tento typ je již vyprodaný a v budoucnu bohužel nebude k dispozici.

Děkujeme za pochopení, Asapstore.cz

Ľubica Durcová

Dobrý deň,
prišli mi zateplené topánky Samlux veľ. 37, ale jedna z topánok je nekvalitne ušitá a dcéru tlačí. Ako postupovať, keď chcem topánky vrátiť. Ďakujem za odpoveď.

Asap store s.r.o.

Dobrý den,

velmi se omlouváme za komplikace. Kontaktujte nás prosím na email obchod@asap-store.cz a s reklamací Vám rádi pomůžeme.

Přejeme hezký den, Asapstore.cz

Anna Hudecová

Dobrý deň.Číslo 40 a 41 užívateľa nie je?Ďakujem.

Asap store s.r.o.

Dobrý den,

velikosti 40 a 41 jsou k dispozici u typu s bambulkou a lesklé.

Přejeme hezký den, Asapstore.cz

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore