Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Nástenný či stolový kalendár z vlastných fotiek

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako objednať tovar
Miroslava -

Dobry den,je mozne vytvorit 1 objednavku s 1 voucherom,ktora bude obsahovat viac kalendarov? Alebo sa musi vytvorit 1 objdnavka = 1 kalendar na 1 voucher? Dakujem

IVA PRINT

Jeden kalendár = jeden voucher. Na jednu objednávku si môžete vytvoriť viac kalendárov.

Kristina Kružecová

Dobrý deň mám u vás objednanu fotoknihu a ešte ste ju nedodali , kedy som si ešte doobjednala kalendár, vedeli by ste mi to poslať naraz s jedným poštovným? Ďakujem za odpoveď.

IVA PRINT

Vaša objednávka je vo výrobe. Nie je problém k nej pripojiť Vašu ďalšiu objednávku.
S pozdravom IVA PRINT

Soňa Musilová

Dobry den, ako to funguje s platenim postovneho kedze to nie je zahrnute v kalendari?? dakujem

IVA PRINT

Cena kalendára je započítaná v zľavovom kupóne. Poštovné doplácate pri doručení vo výške ako si zvolíte doručenie.
S pozdravom IVA PRINT

Radoslava M

dobry den, na jedno postovne (slovenska posta 2,50) moze byt aj viac kalendarov (mam zaujem o nastenne A3, prip. A4– odpovedzte mi, prosim, na oba varianty, ci sa da na jedno postovne objednat aj viac ..tj. 2 alebo aj 3 ks). vdaka

IVA PRINT

Na jedno poštovné sa zasiela celá Vaša objednávka. V prípade, že nie je vyhotovená naraz treba nás upozorniť, že budú ďalšie objednávky.

S pozdravom IVA PRINT

Maja Šmidová

Vážení priatelia, zakúpila som si voucher na kalendár aj zaplatila, aj sme to už urobili s predajcom, no nepostupovali sme podľa uvedeného návodu pri voucheri, ale celkom inak, totiž nedalo sa to, lebo môj počítač nemá dané parametre. Aj sme s predajcom niekoľko ráz hovorili a kalendár je už vytvorený. Ja len teraz neviem, ako mám objednať dodanie do zásielkovne v BA na Miletičovu 15. Ak sa budete vyznať v tom, čo som vám napísala, dajte mi, prosím, vedieť. Vopred Vám ďakujem za odpoveď. S priateľským pozdravom Mgr. Šmidová

IVA PRINT

Dobrý deň,
kalendár sme Vám poslai k nahliadnutiu, čakáme len na Váše schválenie. Dodanie do Zásielkovne ako ste určila bude zabezpečené.
S pozdravom IVA PRINT

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore