Ponuku Profesionálna tantrická masáž pre ženy môžu zakúpiť iba osoby staršie ako 18 rokov.

Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Profesionálna tantrická masáž pre ženy

4,7 / 5 Masáže Thoma Pezinok  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Adelka

Dobrý deň, zaujala ma Vaša ponuka masáží, uvažujem skúsiť niečo také. Prosím Vás:

Čo je dovolené, ake sú Vaše hranice. Máte uvedené, že si môžem sama zvoliť pokračovanie priebehu. Môžem sa Vás všade dotýkať, aj na intímnych miestach?
Aký je Váš vek?

Masáže Thoma

Dobrý večer. Vek maséra je 47r. Dotýkanie obojstranné je dovolené. Tešíme sa ak nás navštívite.

Iveta

Ano adresa je moja a prosim o odpoved ci madiruje muz alebo zena…prijala by som masera-muza…dakujem

Masáže Thoma

Masáže vykonáva muž.

Masáže Thoma

Masáže vykonáva muž.

Iveta

Dobrý deň, zaujímalo by ma, či tantrickú masáž robí muž, alebo žena?…radšej by som prijala muža, už keď sa ma má prípadne dotýkať aj na intimnych miestach…ďakujem

Masáže Thoma

Pekný deň Ivetka. Masáže pre ženy vykonáva muž.

Dominika Vyskocova

Dobry den a este by som rada vedela ze ci na masaz sa moze pozerat aj priatel alebo nie a ci sa da masaz kupit len cez zlavomat.

Masáže Thoma

Môžete si ju zakúpiť aj u nás v salóne, no najvýhodnejšia cena ja cez zlavomat.. Masáž je o vás pre vás. No pokiaľ budete istejšia v prítomnosti vašeho partnera môže počkať vo vedľajšej miestnosti. Za doplatok 50€ sa môže nielenže pozerať ale aj priúčať sa.

Dominika Vyskocova

Chcem sa spytat ci ked sa robi masaz intimnych partii ci pan maser do dotiahne do konca ked zena pociti orgazmus?? Milujem eroticke masaze hlavne intimnych partii…Ďakujem

Masáže Thoma

Masáž sa Vám bude určite páčiť.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore