Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Oceľový prívesok s gravírovaním fotografie a textu

4,6 / 5 MOGATO - we create for you! Dolné Motešice  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako objednať tovar
Storno podmienky
Katarína

Dobrý deň, kúpila som si voucher za 14,90 čiže gravírovanie prvej strany, pri vytváraní objednávky sa mi voucher a jeho číslo nedalo uplatniť, aj keď platba prebehla v poriadku. Firma na mail nereaguje, telefonicky sa nedá spojiť. Mám otázku: ak vytvorím objednávku za 14,90+ pošta, bude mi voucher uplatnený aj bez toho, že mi v objednávke neukazuje iba poštovné, alebo budem zase platiť plnú sumu. Prosím, poraďte mi. Ďakujem

MOGATO - we create for you!

Dobry den.
Hodnotu kupónu odpočítavame pri odosielaní. Nedeje sa to automaticky.
Na všetky emaily a telefonáty sa snažíme odpovedať v pracovné dni od 8.00 do 16.00.

Ivana Drinková

Dobry den chcem sa spytat ci privesok zy 19,90 kde je pisane fotografia z oboch stran ci sa mysli ta ista fotografia alebo mozu byt aj dve rozne jedna z jednej str. a ina fotografia z druhej strany a ak ano tak potom sa chcem este opytat ci text moze byt len od jednou ci ako je to myslene za odpoved dakujem

MOGATO - we create for you!

Dobrý deň.
Môžu byť odlišné. Krátky text tiež aj na obe strany

Jaro

Dobry den, pisete ze rozmery srdiecka su 30×30 no na stranke som nasiel len 25×25

MOGATO - we create for you!

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa ale v súčasnej dobe sú srdiečka 30×30 vypredané. Bohužiaľ Vám nevieme povedať kedy budú tieto srdiečka opäť dostupné. Za pochopenie ďakujeme a prajeme pekný deň.

Laura

Dobrý den, dajú sa vygravyrovat 2 fotografie (2deti) na jednu platničku?z oboch strán? Dakujem

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore