Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Dámsky strih, regenerácia alebo farbenie

3,9 / 5 Salon Rosa Bratislava  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Ala

Dobrý deň, chcela by som dofarbiť 1,5cm odrasty, nie celé vlasy, bez strihania.Mam dlhé vlasy.Budem doplácať?

Salon Rosa

Dobrý vecer,doplácať budete

Veronika

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať ak by som chcela nafarbiť ale chcela by som niečo svetlejsie kolko by to vyslo ? Mam tmavu hnedú farbu na vlasoch chcela by som svetlejsiu.. Dakujem .. vlasy po lopatky.

Salon Rosa

Dobrý den,ked máte dlhé alebo husté vlasy doplatok 10€,a o stupni zosvetlenia môžeme sa baviť potom,ako vlasy budem vidieť. Pekný den

Patricia Babiakova

dobry den, ak si zakupim voucher pre vlasy POD ramena a chcem len strih(bez farbenia) budem doplacat ked mam vlasy skoro po pas? nie su huste, len dlhe, chcem ich len skratit, nie ziadny zlozity strih. dakujem

Salon Rosa

Dobrý den,doplácať nebudete

Mia

Prepacte zabudla som dopisat kolko by som doplacala v pripade meliru vlasy huste nemam dakujem krasne

Salon Rosa

Dobrý den,za melir by ste doplácala 20€,pekný den

Mia

Dobry den, momentalne mam blond vlasy chcela by som ich vsak nafarbit na hnedo co je moja povodna farba a do toho mozno melir par pramienov. Vlasy mam po plecia nie su huste. Dakujem pekne za odpoved

Ivana

Dobry vecer,kolko budem doplacat ku kuponu za strih a farbenie,ked su vlasy pod ramena.Dakujem.

Salon Rosa

Dobrý vecer,v prípade , že máte husté vlasy,budete doplácať 10€,ked nie,tak doplácať nebudete,pekný ve­čer

Majuš

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať či robīte aj ombré a či sa zaň dopláca alebo nie

Salon Rosa

Dobrý vecer,robím aj ombre,v prípade,že máte dlhé alebo husté vlasy sa dopláca 10€

Lulu

Dobrý deň,

voucher platí pri dĺžke vlasov po ramená, o ja neviem… 1–2cm dlhšie vlasy sa koľko pripláca? Ďakujem

Salon Rosa

Dobrý den,nebudete nič doplácať

Micki

Dobrý deň chcem sa len opýtať, ako by vyzerala cena, keby som chcela vlasy nafarbiť a na končekoch troška vytiahnúť, chcem zmenu, ktorá bude vyzerať prirodzene, ale cenovo to nebude veľmi náročné (blond piesková so svetlou blond na koncoch) mám vlasy pod ramená:) ďakujem za odpoveď;)

Salon Rosa

Dobrý večer,pri zakúpení kupónu na farbenie budete doplácať od 10 do 20 €,záleží od techniky farbenia

Evka

Dobrý deň. Chcem sa Vás opýtať keď mám dlhé, husté vlasy je nejaký príplatok?

Salon Rosa

Dobrý den,príplatok za dlhé husté vlasy v prípade farbenia 10€

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore