Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Romantický večer so vstupom do wellness na Zelenej žabe

4,4 / 5 Kúpele Zelená žaba Trenčianske Teplice  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
michal

Dobrý deň. Chcel by som vedieť kde môžem ohodnotiť vašu romantickú večeru.

Zlavomat.sk

Dobrý deň, hodnotenie môžte pridať na základe meilu, ktorý vám po nákupe bol doručený o tom, ako ste boli spokojný s nákupom alebo sa prihlásite na svoj účet na zľavomate a v prečinku moje nákupy-uplatnené vouchery, je možné taktiež pridať hodnotenie.

Matej

Dobrý ďen, chcela by som sa opýtať či sa tu dá dostať aj iným dopravným prostriedkom ako autom, ďakujem.

Kúpele Zelená žaba

Do Trenčianskych Teplíc sa dostanete autobusom, prípadne vláčikom. Následne pešo zo stanice k nám :)

Miriam

Dobrý večer, chcem sa spýtať ak to chceme predĺžiť ten wellness, je to možné? Ďakujem.

Kúpele Zelená žaba

Áno, je to možné za doplatok poľa aktuálneho cenníka.

Tomáš Durec

Dobrý deň, že večera A: Kurací steak s hráškovým pyré, demi glace omáčka je gluten free? A pokiaľ nie, tak dalo by sa to upraviť na gluten free? Ďakujem.

Kúpele Zelená žaba

Určite vieme pripraviť. Je potrebné vopred nahlásiť, aby sa kuchyňa vedela zariadiť.

Ľuboš

Zdravím. Zaujímalo by ma, či sú tie 2 hodiny iba na wellnes alebo je v tom čase aj jedenie?

Kúpele Zelená žaba

2 hodiny sú na wellness.

Ján

Dobrý deň,chcel by som vedieť či je možné priplatiť si aj noc pre 2 osoby k tomuto voucheru na dátum 27–28.10 ďakujem.

Kúpele Zelená žaba

Dobrý deň, ubytovanie v rámci Zelenej žaby neposkytujeme. Ak by ste mali záujem, vieme Vám spracovať ponuku v Hoteli Elizabeth v Trenčíne.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore