Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Do izbičiek malých aj veľkých chlapcov: bavlnené obliečky s ich hrdinami

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Ivana

Dobry den, podobne ako u pani predo mnou, tovar bol zaplateny este 5.12. a doteraz mi neprisiel. NA stave objednavky cez vas, je ze je pripraveny na vyzdvihnutie, ale zo zasielkovne mi stale nic neprislo. Ale pise sa tam, ze si mam tovar vyzdvihnut do 20.12. Tak neviem, kde nastala chyba…

Aaryan Trade s. r. o.

Dobrý den , o doručení na výdejní místo Zásilkovny budete informována sms zprávou s kódem pro vyzvednutí zboží.

Ondrušová Zuzana

Dobry den. Kupila som dvojo navliecok,zaplatila som a neprisiel mi ziadny mail,ci platba prisla alebo objednavka je v poriadku. Teraz neviem ze ci to je objednane,zapla­tene… Dajte mi prosim vediet. Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň Zuzana,
Vašu objednávku sme prijali, voucher evidujeme ako odoslaný, skontrolujte si prosím vedľajšie priečinky ako spam, reklama, nevyžiadaná pošta… Vaše vouchery viete nájsť aj po prihlásení na náš portál v sekcii „Moje nákupy“. Ak by ste mali naďalej problém nájsť Váš voucher, prosím napíšte nám email na podpora@zlavomat.sk.

Prajem Vám pekný deň!

Michaela Capcarová

Dobry den vlacik tomas nebudete mat postelne pradlo?

Aaryan Trade s. r. o.

Dobrý den , nové akce na licenční povlečení včetně motivu TOM se objeví na zlavomat.sk do konce tohoto roku. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Jana Simovicova

Dobrý deň,budete mať v ponuke znovu aj obliečky pre dievčatká s témou Frozen?
Ďakujem

Aaryan Trade s. r. o.

Dobrý den , nové akce na licenční povlečení včetně motivu FROZEN se objeví za zlavomat.sk v průběhu listopadu. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Marek Hanzel

Dobru den mate aj realne fotky? Detske postelne bradlo.Spiderman a Batman cierny a modry? Ak ano poprosim foto

Aaryan Trade s. r. o.

Dobrý den, zašlete prosím Váš na požadavek e mailem na info@supersale.cz, fotky Vám zašleme. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Renatka

Prosim vas kde v kosiciach mate zasielkovnu?musi sa platit vopred? Dakujem

Aaryan Trade s. r. o.

Dobrý den, seznam poboček naleznete zde : https://www.zasilkovna.cz/pobocky?country=sk&do=Toggle
Objednávky přes zlavomat.sk je nutné uhradit předem. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore