Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Romantické Benátky a legendárny karneval. Poďte na výlet!

4,7 / 5 CK Agama Benátky - Taliansko

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
Rado

zdravim
Budete este organizovat zajazd do uoncenia karnevalu? Nejaky februarovy termin (2018).
Dakujem

CK Agama

Dobrý deň, koniec karnevalu je 11.2.2018 a tam už máme zájazd, bohužiaľ vypredaný, ale ak máte záujem môžeme Vás odkázať na jednu cestovku, ktorá ešte má voľné miesta. Napíšte nám mail na caagama@gmail.com. Pekný deň.

mi

dobrý den, kde a ako by soom ohla pridať hodnotenie k danemu zajazdu ?

CK Agama

Dobry den, zlavomat posiela mailom výzvu na hodnotenie (moze byt v priečinku reklama) alebo po prihlásení priamo na zlavomate, ked si otvoríte Vaše nákupy, uplatnené vouchery. Pekný den

nora petovska

dobry den
je nastupne miesto aj v trencine? dakujem

CK Agama

Dobrý deň,
bohužiaľ nie, len tie, čo sú uvedené. Pekný deň.

Laura Novak

Dobrý večer mám otázku sú aj zájazdy napr 12 13 14 február? Či len ten čo máte uvedený?

CK Agama

Dobrý deň, v tomto termíne už nie je karneval, takže zájazd nemá zmysel robiť. Pekný deň.

Kristína

Dobrý deň, chcela by som sa aj opýtať či tento zájazd budete ešte aktualizovať? 😊

CK Agama

Dobrý deň, na ponuke je aktuálny počet miest, čo myslíte tým aktualizovať?

Kristína

Dobrý deň prosím Vás ja by som sa chcela spýtať aká je plna suma aj s príplatkami na jednu osobu. A chcela by som aj vedieť keď chcem kúpiť voucher pre seba a snúbenca musím kúpiť zvlášť? Mne jeden a jemu druhý? Ďakujem.

CK Agama

Dobrý deň, zájazd stojí 56,– Euro /1 osoba + 3,– príplatok za nástup pokiaľ je iný ako v BA, čiže dokopy 59,– Euro. Keď kupujete zájazd pre 2 osoby, tak do košíka vložíte 2 ks voucherov rovnakého termínu. Objednávka sa potom zaplatí dokopy. Pekný deň.

Peter Šrámka

Dobrý večer, je povinný cestovný doklad – pas na cestu do Talianska? Ďakujem za odpoveď!

CK Agama

Dobry den, staci OP ak mate obcianstvo z EU. Pekny den.

Peter

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať či môžem objednať zájazd aj ked nemám 18 rokov a chcem to ako dar pre rodičov. Ďakujem

CK Agama

Dobry den, samozrejme mozete. Pri rezervacii kuponov v CK to prosim uvedte – treba uzavriet zmluvu. Dohodneme sa na dalsom postupe. Pekny den.

Lukas

Dobrý deň,

ja sa chcem opýtať keď to je darček pre 2 osoby a pri vyplnani mena, telefonu a emailu na Voucher 1 a 2 tak ci im nepride nejake potvrdenie nahodou a bude po prekvapeni.

dakujem

CK Agama

Dobry den, vyplnte oba vouchery na seba a uvedte Len svoju mail adresu. Pri rezervacii voucherov v CK uvediete udaje na obdarovane osoby – komunikujeme Len s objednavatelom teda s Vami. Pekny vecer.

Matúš

Nechápem tomu , že 3 dni a 0 noci.

CK Agama

Dobrý deň, podľa zákona sa dĺžka zájazdu udáva vrátane cesty. Čiže keď v piatok vyrážate, v sobotu prídete do Benátok, celý deň ste tam a večer vyrážate domov, príchod je v nedeľu ráno. Dokopy 3 dni. Pozrite si program v ponuke. Je to tam uvedené. Pekný deň.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore