Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Trvalé odstránenie chĺpkov IPL metódou bez bolesti

4,1 / 5 La Pausa Košice  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
M.

Dobrý den, proism Vas mam zaujem o odstranenie chlpkov na celej intim partii – mam si teda zakuput 6ks kuponov?
Je to dostatocny pocet?
Ako dlho trva jedno sedenie, ako casto je ho potrebne opakovat?
Ďakujem :)

La Pausa

Dobry den, na jedno sedenie Ipl intim potrebujete 6 kuponov a treba procedúru opakovať každé tri týždne 4 krat.
Ďakujem a tesim sa na vas.
La Pausa

Marek

Dobry vecer .
chcem sa opytat kolko by stala depilacia celeho chrbta a na aku dlhu dobu sa ta odstranuje + kolko kuponov je na to potrebných?
dakujem

La Pausa

Dobry vecer, na Ipl depilaciu celého chrbta treba 12 kuponov a treba procedúru opakovať minimálne 4 krat .
Ďakujem La Pausa

Janka

Dobrý deň, na stránke uvádzate, že na dosiahnutie výsledkov sú potrebné 4 ošetrenia, chcem sa opýtať, či zľavu potrebujem na každé jedno ošetrenie zvlášť alebo je to celkovo na tie 4 ošetrenia.
Ďakujem

La Pausa

Dobry vecer, Zlava je na každé jedno ošetrenie zvlášť.
Ďakujem La Pausa

Bibiana Revak Franchini

Dobrý večer ,

Mám záujem o trvale odstránenie chĺpkov na celých nohách , hornej pere a intim + intímne časti. Mám pár otázok : koľko ich teda treba kúpiť tých kupónov ? Ako to prebieha ? Koľko sedení budeme potrebovať k uspokojojucemu výsledku ? Videla som že je potrebné prísť viac krát , myslite si že za mesiac by sa dali uskutočniť všetky zákroky , pretože žijem v zahraničí a budem doma len na 3 týždne … keď treba doplatiť tak nie je problém.

Vopred ďakujem za odpoved
S pozdravom
Revakova

La Pausa

Dobry den pani Revakova,
Na odstranenie chlpkov na vašich požadovaných partiách budete potrebovať 20 kuponov. Vsetko môžme naraz odstrániť na jednom sedení. Poprosim vas, pre bližšie spresnenie údajov ma môžte kontaktovať na email: jskorcova@gmail.com
Ďakujem a tesim sa na vas
S pozdravom Skorcova La Pausa

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore