Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Trojchodová večera s možnosťou súkromného wellness

4,5 / 5 Garden Hotel Domaša Slovenská Kajňa  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Miloš

A pripadne cez tyzden? A uz nie je moznost privatne wellnes aj s vecerou?

Miloš

Dobry vecer, chcem sa spytat zajtra nemate ziadny volny termin? Alebo v nedelu. Dakujem

Garden Hotel Domaša

Žiaľ wellness je tento víkend už plné obsadený. S pozdravom Garden Hotel Domaša

Marika

Pekny vecer chcela bysom vediet kde ste kde je tento welnes?a na Vianoce nemate nahodou nieco , pre jedneho pana a syncekom dva noci ?toto by bola Vianocny darcek ?dakujem za odpoved ,Viragova

Michaela

Dobry den chcela by som sa opytat ci mate este volne welness nedelu 26.11 alebo pondelok 27.11?

Garden Hotel Domaša

Dobrý deň prajeme,
v nedeľu už nie sú žiadne voľné termíny k dispozícii ale v pondelok je wellness dostupný od 20:00–22:00. Prajeme pekný deň.
S pozdravom Garden hotel Domaša

Lucia Morkovcová

Dobrý deň,
je možné využiť túto ponuku aj v neskoršom termíne, po 17.12.2017?

Garden Hotel Domaša

Dobrý deň prajeme,
akciu na trojchodovú večeru s privátnym wellness je možné využiť len do 17.12.2017. Ponuku na ubytovanie s polpenziou a wellness je možné uplatniť do konca marca. Ďakujeme za pochopenie.
S pozdravom Garden hotel Domaša

Zuzana

Dobrý večer. Chcela by som sa spýtať či máte voľný termín 30.11. a v akých hodinách je možné rezervovať si wellness? Ďakujem

Garden Hotel Domaša

Dobrý deň, v danom termíne máme voľné kapacity a wellness od 15:00–16:00 V prípade záujmu o rezerváciu nás prosím kontaktujte na recepcia@hoteldomasa.sk Ďakujeme a prajeme pekný deň

Patrícia Želinská

Dobrý večer. V piatok 17.11.2017 mate otvorené? Ak áno v akom čase sa dá rezervovať termín? Večere aj s wellnes? Ďakujem Paťa

Garden Hotel Domaša

Dobrý deň prajeme,
17.11. je náš hotel otvorený ale ľutujeme wellness je už v uvedený termín plne obsadený. Ďakujeme za pochopenie a prajeme pekný deň.
S pozdravom Garden hotel Domaša

Michal Boroň

Dobrý deň chcel by som sa opytat na dostupnosť na piatok 10.11 na wellness ci sú este možné rezervácie ???

Garden Hotel Domaša

Dobrý deň prajeme,
v uvedený termín je wellness k dispozícii od 10:00 do 14:30. V prípade záujmu o rezerváciu nás prosím kontaktujte na recepcia@hoteldomasa.sk
Ďakujeme a prajeme príjemný zvyšok dňa.
S pozdravom

Simona Michrinová

Dobrý deň, Chcela by som sa opýtať, či máte voľný termín 12.11. Ďakujem.

Garden Hotel Domaša

Dobrý deň prajeme,
áno v uvedený termín ešte prijímame rezervácie. Pekný deň.
S pozdravom

Simona

Dobrý večer , chcela by som sa opýtať miesto kačaciny je možné aj nejaké iné jedlo objednat ?

Garden Hotel Domaša

Dobrý večer prajeme,
samozrejme, v našej ponuke máme aj iné jedlá, na ktoré sa zľava nevzťahuje ale máte ich zhruba v rovnakej cene.
Ďakujeme a prajeme príjemný zvyšok večera.
S pozdravom Garden hotel Domaša

Petra Milá

Dobry den,
Chcela by som sa spytat, ze ak to chcem kupit ako darcek ako sa teda preukazu ine osoby bez toho aby vedeli aka bola cena? ☺️Dakujem

Garden Hotel Domaša

Dobrý deň prajeme,
po zakúpení pobytu obdržíte zo zľavomatu svoj voucher, ktorým sa preukážu osoby, ktoré náš pobyt využijú. Voucher uvedené ceny neobsahuje, takže sa osoby cenu nedozvedia :) Prajeme príjemný zvyšok dňa.
S pozdravom Garden hotel Domaša

Peter

Dobrý deň, je možné kombinovať menu? T.j. napr. kačacie prsia s lokšami a kačacie stehno s knedľou a pod.
S podravom Peter

Garden Hotel Domaša

Dobrý deň, samozrejme snažíme sa vyhovieť vždy zákazníkom.
S pozdravom.
Pekný deň.

Simona Michrinová

Dobrý deň, ako sa už pýtal pán predomnou.. Cena 40€ je iba za tu noc alebo je to cena s wellness a večerou? Ďakujem.

Garden Hotel Domaša

Dobrý deň prajeme,
cena 40 € je iba za ubytovanie na jednu noc pre 2 osoby.
S pozdravom Garden hotel Domaša

Ján

Dobrý večer. Je možnosť pri zakúpení kupónu 3-chodová večera so súkromným wellness aj možnosť ubytovania na jednu noc cez víkend. + aká bto bola cena. ĎAKUJEM

Garden Hotel Domaša

Dobrý večer, bola by taká možnosť. Ubytovanie na jednu noc by bolo 40€ pre dvoch
S pozdavom

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore