Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Zoštíhľujúca procedúra X-shape! Schudnite a zbavte sa celulitídy!

4,8 / 5 Infinite Beauty Bratislava - Nové Mesto  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Zuzka

dobry den, mam zaujem o proceduru, mozem sa opytat ako casto v tyzdni/ mesiaci sa moze procedura opakovat (je mozne aj dva-trikrat po sebe)? dakujem

Infinite Beauty

Dobrý den,
1–2× v tyzdni staci ked pridete

Michaela

Dobrý deň, koľko krát treba prísť, aby bolo vidieť vysledok? Chcela by som sa zamerať na stehná, zadok a brucho. Ďakujem Vám za odpoved.

Infinite Beauty

Dobrý den, pri tejto procedure je potrebne hlavne pit aspon 2–3 litre vody denne. Neda sa presne povedat, kolko sedeni treba prave vam, pretoze ja nedokazem posudit ako rýchlo vas organizmus dokaze z tela vyplavit vsetko nepotrebne. Niekomu staci 5–6× …niekto musi aj 8–10×. Zalezi na vasom metabolizme a hlavne na pitnom rezime, pretoze ja vam strojom pomozem, ale vy to musite vyplavit z tela. Takze ak zvladnete vypit 2–3 litre vody denne, tak procedura bude ucinna.

Miroslava

Dobrý deň, prosím vás, koľko je potrebných sedení, aby bolo vyšetrenie účinné a bolo vidieť výsledky? Napr. na ruky a lýtka. Ďakujem :)

Infinite Beauty

Dobrý den, pri tejto procedure je potrebne hlavne pit aspon 2–3 litre vody denne. Neda sa presne povedat, kolko sedeni treba prave vam, pretoze ja nedokazem posudit ako rýchlo vas organizmus dokaze z tela vyplavit vsetko nepotrebne. Niekomu staci 5–6× …niekto musi aj 8–10×. Zalezi na vasom metabolizme a hlavne na pitnom rezime, pretoze ja vam strojom pomozem, ale vy to musite vyplavit z tela. Takze ak zvladnete vypit 2–3 litre vody denne, tak procedura bude ucinna.

Daniela

Dobrý deň prajem
Prosím aké sú kontraindikácie pri tejto procedúre.
Ďakujem

Infinite Beauty

Dobrý den, kontraindikacie:
Infekčné choroby
Ochorenie pečene
Ochorenie obličiek
Epilepsia
Hypertenzia
Klienti, ktorí sa zdajú byť pod vplyvom alkoholu či iných drog
Hypertyreóza
Ochorenie srdca
Klienti s kardiostimu­látorom
Klienti, ktorí dochádzajú na radiačnú terapiu alebo sú citliví na slnečné žiarenie
Rakovina
Poruchy imunitného systému
Tehotenstvo a kojenie
Diabetes
Poruchy zrážanlivosti krvi
Klienti HIV pozitívni
Reuma
Polycystitída vaječníkov
Hormonálne problémy
Žalúdočné vredy
Kovové implantáty
Anafylaxia
Klinická depresia
Fotosenzitívne kožné ochorenia
Nedávny chirurgický zákrok (menej ako 6 týždňov)
Všetky disfunkcie nervového systému (svalová skleróza, Parkinsonova choroba…)

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore