Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Tenisky a fixky Nows! – pomaľujte si svoje tenisky

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Petra

dobry den, dna 12.12., som si objednala dvoje tenisky a v ten den som ich aj uhradila. Datum dodania mi pise 29.12.,napriek tomu, ze v popise sa pise:GARANCIA DODANIA do Vianoc pri objednávkach uhradených najneskôr do 18.12.2017. Rada by som vedela, ci mi tovar pride do Vianoc.
Dakujem. Sebestova

www.nows.it

Dobrý deň,
vaša objednávka bude expedovaná do konca tohto týždňa.
S pozdravom
A.Lamosová

Romana

Dobrý deň.
Prosím Vás, detské tenisky nemávate vôbec v ponuke? Nenašla som ani na Vašom webe. Konkrétne som mala záujem o číslo 33 (10ročné dieťa).
Ďakujem za odpoveď.

Terezia Antol

Dobry den. Tenisky by som chcela kupit ako darcek, avsak nie som si uplne ista velkostou nohy.viem vam tenisky potom reklamovat za inu velkost v pripade potreby? Dakujem.

www.nows.it

Dobrý deň, v prípade potreby je možné tenisky vymeniť za inú veľkosť. S pozdravom A.L.

Barbora

Dobrý deň, prosím Vás koľko cm má približne veľkosť 39? A ak by som si chcela k tým piatim fixkám dokúpiť ešte ďalšie farby, dá sa to?

Ďakujem

www.nows.it

Dobrý deň,
Veľ.39 je 24,5cm. Ďalšie farby si môžete dokúpiť cez náš eShop Nows.it
S pozdravom
 A.L.

Eva Rosenfelderova

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, že koľko centimetrov má teniska číslo 37 a 38 pretože každé sú inak číslované a nerada by som si kúpila nedobrú veľkosť.Ďakujem :)

www.nows.it

Dobrý deň,
veľ.37 – 23,5cm, veľ.38 – 24cm
S pozdravom
 A.L.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore