Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Klasická masáž chrbta a šije + 15 min. masáž podľa výberu

4,7 / 5 Olivia studio - masáže Košice  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Lucia

Dobrý deň, ja som kúpila masaž ako darček.. a chcela by som vytlačiť papier aj s venovanim, ale neviem to urobiť. Kupovala som cez mobil, tam mi neslo vybrať šablonu a na PC neviem ako najdem ten moj kupon. Nevedeli by ste mi ho poslať, že už si ho iba vytlačim a dam danej osobe? :) Je to súrne vďaka :)

Zlavomat.sk

Dobrý deň Lucia,
voucher nájdete vo vašich emailoch alebo po prihlásení sa na náš portál v sekcii Moje nákupy, vouhcer si stiahnete do počítača otvoríte a kliknete na vybrať darčekový dizajn, následne si vyberiete dizajn a vouhcer vytlačíte.

Jana Lešková

Čo pri tejto ponuke znamená poznámka HAPPY HOURS? Znamená to, že kupón môžem uplatniť len pondelok-piatok v čase 9:00 – 14:00? Je to dosť prekážka takéto termíny. Ďakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň Jana,
áno HAPPY HOURS znamená to, že voucher je možné využiť od pondelka do piatku v čase od 9:00 – 14:00 hod. Pokiaľ Vám to nevyhovuje, odporúčam využiť druhý variant, ktorý je možné využiť kedykoľvek počas otváracích hodín.
Želám pekný deň.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore