Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Rumunsko – Tajuplná Drakulova Transylvánia!

4,7 / 5 CK Agama Rumunsko

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
Bea

Dobrý deň chcela by som sa spýtať ešte v ponuke je napísané príplatky ze niesu zahrnuté v cene vstupy do pamiatok to vstup si bude musieť každý sám platiť?

CK Agama

Dobry den, vstupy kupuje sprievodca na zaklade skupinovej rezervacie a peniaze zbiera priamo na zajazde. Pekny den

Bea

Dobrý deň
chcela by som sa opýtať v ktorom hoteli a kde budeme ubytovaný augustový termín 22.-26.8

CK Agama

Dobry den, my mame termin zajazdu az v septembri. Pekny den

Iveta

Dobrý den. Ako dlho sa cestuje do Rumunska? Spi sa aj v autobuse? Dakujem.

CK Agama

Dobrý deň,
V autobuse sa spí prvý a posledný deň.
Cesta trvá cca 10–11 hodín.

Agnesa Gabrisova

Dobry den, je mozne sa na zajazd prihlasit ako jednotlivec a byt ubytovany na jednolozkovej izbe? Ak ano, za aku cenu?

CK Agama

Dobrý deň,

Áno, môžete sa prihlásiť aj ako jednotlivec. Príplatok za 1-lôžkovú izbu je: 12,– Euro na jednu noc, spolu 24,– Euro.

KRISTÍNA

Dobrý deň, bude tento rok ešte nejaký termín? Veľmi rada by som išla, ale bohužiaľ jeden termín máte plný a ten druhý mi nevyhovuje. Ďakujem za odpoveď.

CK Agama

Dobrý deň,

Budeme mať ešte jeden termín a to 17.10. až 21.10.

Leo

Dobrý večer,máte ešte voľné 1 miesto na zájazd do Transylvánie od 27.6.-1.7. za cenu 145 eur ?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Na daný zájazd sú momentálne dostupné ešte 2 miesta.

Pekný deň.

Marian Smutný

je este volne rumunsko 27.6.-1.7.2018 dakujem

CK Agama

Dobry vecer, ano je volne. Pekny vecer

Miloš Novák

Pozdravujem, prosím máte ešte voľné miesta v termíne 29.3 2018–2.4.2018 pre 2 osoby, Ďakujem Novák

CK Agama

Dobry den, bohuzial je vypredane. Mame volne miesta este na zajazd do Slovinska. Je to cca v tom istom termine. Pekny den

Jana Kriflikova

Dobry den mate este 2 volne miesta v termine 29.3 odchod z Bratislavy,neda sa mi prihlasit na zajazd ,neda sa kupit

CK Agama

Dobry den, momentalne mame vypredane ale mozno budu este 2 miesta. Napiste nam mail budeme Vas informovat. Pekny den

CK Agama

Dobrý deň,
práve sa uvoľnili 2 miesta ak máte ešte záujem. Pekný deň

Alena

Dobry den..ako je to s inym nastupnym miestom?. Poprad napriklad? Da sa nastupiť aj tam? Za aky poplatok?

CK Agama

Dobrý deň, bohužiaľ tam sa nedá nastupovať ani za príplatok – nedoplatili by ste sa. Lacnejšie Vás vyjde, keď prídete na ponúkané nástupné miesta. Pekný deň.

Jana

Dobrý deň, kedy je predpokladaný príchod autobusu do Nitri?

CK Agama

Dobrý den, príchod bude medzi 2–6 hodinou rannou podľa doby čakania na hraniciach. Pekný den.

Jana

Dobrý deň, o koľkej je odchod autobusu z Nitri.

CK Agama

Dobrý deň,

odchod z Nitry je predbežne naplánovaný na 20:00 až 21:00. Pekný deň.

Tariska Vladimir

Ja vam tie peniaze vyplatim v …Leviciach banke ktorej mate ucet......takto vzdy platim cestov.kancelarie na ktoru nemam dosah osobneho kontaktu......a poslite mi ten vas ucet ..naljlepsie …12.1.2018.....ja som pracovne zaneprazneny.

CK Agama

Dobrý deň, bohužiaľ pokiaľ je ponuka zverejnená na www.zlavomat.sk je potrebné urobiť objednávku cez tento portál a zaplatiť na účet zľavomatu. Máme medzi sebou (medzi CK a zľavomatom) uzatvorenú zmluvu, ktorú je potrebné dodržiavať. Inak dostaneme pokutu z nedodržania obchodných podmienok. U nás si teda môžete kúpiť zájazd len za pôvodnú cenu ale nie za zľavnenú cenu, ktorá je exkluzívna len cez zľavomat. Ďakujeme za pochopenie. Pekný deň.

Tariska Vladimir

Mam zaujem si objednat …zajazd Rumunsko-Tajuplna Drakulova Transyvvania dna 29.3 2018–2.4.2018 --------------kde vam mam poslat peniaze na jaky ucet.....chcelby som sediet… SAM.....ak bude volne miest …a to za soferovov hlavov …pri okne …zhruba okolo zadnych dveram......cis­lo...........25­..... 26.....v autobuse Mercedes…

CK Agama

Dobrý deň, platobné pokyny Vám prídu až po ukončení a potvrdení objednávky na zľavomate. Pekný deň.

Veronika

Bol by v ponuke aj niaky iný dátum?! Počas letných mesiacov?

CK Agama

Dobry den, bude v ponuke junovy, septembrovy aj oktobrovy termin. Presne datumy su uvedene na nasej stranke. Pekny den.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore