Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Kvalitné opasky z pravej hovädzej kože s rôznymi druhmi praciek na výber

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Marek Harmata

Dobrý deň, jeden opasok z minulosti už od vás mám a spokojnosť. Ale potreboval by som tento krát hnedý, máte aj hnedé varianty v ponuke?

UNIMAX - BAU

Dobrý deň,

žiaľ hnedé opasky už asi 2 roky nemáme v ponuke. Nebol o ne záujem a ani sa ich nechystáme naskladňovať.
Ďakujeme za pochopenie a prajeme pekný deň.
 Unimax

Simona Balázsová

Dobrý deň, chcem sa spýtať akú veľkosť opaska potrebujem pre velkosť pása 97 cm. Za odpoveď Ďakujem

UNIMAX - BAU

Dobrý deň,

opasok dĺžky 120 cm je na obvod pása cca. 90 až 110 cm. Takže odporúčame dĺžku 120 cm.
Prajeme pekný deň. Unimax

Veronika Koteková

Dobrý deň.
Ak si objednám opasok dnes stihne ešte prísť do Vianoc?
Vopred ďakujem za odpoveď.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

dodacia doba je 6 pracovných dní, takže pravdepodobne Vám už nestihne prísť.

UNIMAX - BAU

Dobrý deň,

ak dnes urobíte objednávku a zaplatíte ju a peniaze prídu na účet zlavomatu, tak my tovar odošleme ešte dnes. Takže je dosť veľká pravdepodobnosť, že Vám to do konca týždňa príde. Prajeme pekný deň.
 Unimax

Pavol Kubovčiak

Prosím Vás , objednal som si 2ks opaskov , doposiaľ my nebola potvrdená žiadna objednávka i keď som Vám uhradil požadovanú sumu.
Prajem pekný deň.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

objednávku evidujeme, avšak zatiaľ platbu nevidíme. Ak ste to uhradili, prosím pošlite nám doklad o úhrade a variabilný symbol na podpora@zlavomat.sk a preveríme to.

Želám pekný deň.

Katarína Ch.

Dobrý den dnes som spravila objednavku a nejak som si neuvedomila ze nikde som nezadala dorucovaciu adresu. Pride mi este nejaky mail kde zadam svoju adresu?
Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

pri objednávke evidujeme túto adresu Katarína Chmurovičová, Lesná 527/6, 08633 Zborov (SK) , zrejme sme to mali automaticky nastavené.

Helena Hanusová

Dobrý deň,
objednala som u vás opasky, ale neprišlo mi potvrdenie objednávky. Môžete mi prosím preveriť, či moju objednávku evidujete?

Zlavomat.sk

Dobrý deň Helena,

vašu objednávku na 2 ks opaskov evidujeme, voucher Vám bol odoslaný 4.12.2017, skontrolujte si prosím aj priečinok spam alebo nevyžiadaná pošta.

UNIMAX - BAU

Dobrý deň,

Vašu objednávky sme včera spracovali a dnes odoslali. Tovar Vám dorazí doporučene slovenskou poštou v najbližších dňoch. Ďakujeme za nákup a prajeme pekný deň.
 Unimax

Klaudia Darva

Pánsky opasok, vzor Desire – Čierna –kolko mate kusov?

UNIMAX - BAU

Dobrý deň,

naše skladové zásoby sa rýchlo menia, ale zo vzoru Desire ako aj z iných vzorov máme skladom dosť kusov.
Prajeme pekný deň. Unimax

Zuzana Surovcová

Dobrý večer.Kuriér nedoručí opasok?

Zlavomat.sk

Dobrý deň Zuzana,
doručenie je možné len slovenskou poštou.

Martina Maceková

Dobrý deň, píšete možnosť skrátenia opasku, znamená to, že vy ho skrátite na požadovanú dĺžku, alebo ja? Za odpoveď ďakujem.

UNIMAX - BAU

Dobrý deň,

opasok sa dá ľahko skrátiť svojpomocne za pár sekúnd. Odopnete zozadu pracku (šrobovákom, nožom, atď)., vytiahnete koženú časť opasku, odrežete koľko potrebujete (najlepšie veľkými nožnicami), vrátite koženú časť do pracky a len zacvaknete. Takže myslí sa tým svojpomocné skrátenie opasku. Prajeme pekný deň.
 Unimax

Lucia Pistekova

Dobrý deň, v ponuke sú len čierne opasky,či aj iné farby? Ďakujem.

UNIMAX - BAU

Dobrý deň,

v ponuke máme len čierne opasky. Prajeme pekný deň.
 Unimax

Igor N.

Dobrý deň, dĺžka opaska predstavuje jeho celkovú dĺžku, alebo sa vyberá tradične podľa nameranej hodnoty v páse, napr . keď nameraná hodnota je 114cm a tak veľkosť opaska je 115?

UNIMAX - BAU

Dobrý deň,

dĺžka opaska je jeho celková dĺžka (koža + pracka). Pre veľkosť pása 114 cm je potrebný opasok v celkovej dĺžke minimálne 130 cm.
Prajeme pekný deň.
 Unimax

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore