Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Wellness pobyt v Hoteli Turiec**** v Malej Fatre

4,5 / 5 Hotel Turiec**** Malá Fatra (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Lenka

Dobrý deň :) kebyže chceme ísť 3 dospelé osoby,na dve noci :) od 1.4–3.4 :) je aj taká ponuka ?

Hotel Turiec****

Dobrý deň prajeme, žiaľ termín 1. – 3.4. je už obsadený. Najskôr je možné využiť pobyt v čase od 4. apríla.
Pre 3. dospelú osobu ponúkame možnosť prístelky za doplatok 20€/noc a možnosť doplatenia si aj večerí a taktiež 2-hodinového vstupu do wellness. V prípade ponuky nás neváhajte kontaktovať priamo na hotelturiec@hotelturiec.sk.
Ďakujeme

Veronika Ružičková

dobry den, je u vas povoleny pobyt aj pre maleho domaceho psika ? dakujem

Hotel Turiec****

Dobrý deň prajeme,
áno, malé rasy sú u nás povolené za poplatok 20€/noc.
Psík sa samozrejme z hygienických dôvodov nesmie zdržiavať na gastro prevádzkach.

Darina

Dobrý deň, máme záujem zakúpiť si voucher na pobyt vo vašom hoteli, no som celiatička. Zaujíma ma, či je možné poskytnúť mi bezlepkovú stravu. Ďakujem za odpoveď

Hotel Turiec****

Dobrý deň, áno, samozrejme, je možné poskytnúť aj bezlepkovú stravu.

Lucia

Dobry den,mate v hoteli aj bazen na plavanie a fitness ?dakujem.

Hotel Turiec****

Dobrý deň, bazén a ani fitness centrum sa v hoteli nenachádzajú.

Karin Tokovicsová

Dobrý deň, chcela by som informovať či sa dá priplatiť za wellness v prípade že by sme ho chceli využivať viac ako 2 hodiny? Ďakujem

Hotel Turiec****

Dobrý deň Karin,
samozrejme, doplatok nad rámec 2 hodín je možný a pre ubytovaných hostí je vo výške 4 eurá/os./hod.
Recepcia Hotela Turiec

Lukáš

Dobrý den,

je možné u Vás voucher využít v termínu 27. – 30.12.2017 ?

Děkuju za odpověď.

Hotel Turiec****

Dobrý deň Lukáš, v tomto termíne je možné voucher využiť.
Prajeme pekný deň.

Tibor

Dobrý deň.
Je u Vás možné ubytovanie v termíne 16.11.17 – 18.11.17 pre dvoch dospelých a dve deti 13 a 6 rokov?
Ďakujem Tibor

Hotel Turiec****

Milý pán Tibor, ďakujeme za Váš záujem o pobyt. Hotel disponuje len dvojložkovými izbami, v ktorých je možné umiestniť 1 prístelku, nie však dve.
Odporúčame preto kúpiť 2 samostatné pobyty, resp. mladšie dieťa može zdieľať posteľ s rodičmi a staršie bude na prístelke.
Upozorňujeme však, že za prístelku a polpenziu pre deti sa dopláca extra poplatok mimo pobytového balíku.
Ďakujeme za pochopenie.

Slavka

Dobry den dalo by sa rezervovat na tyzden pondelok do nedele ale kolko by nas to vyslo pre dve osoby ??

Hotel Turiec****

Dobrý deň Slávka, prosíme najskor upresniť, ktorý termín by ste chceli rezervovať, aby sme mohli preveriť, či bude dlhší termín kapacitne dostupný.
Ďakujeme
Hotel Turiec

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore