Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Pobyt pre 2 osoby v krásnej pokojnej prírode Zázrivej pre milovníkov koní

4,5 / 5 Penzión U Kovbojky Malá Fatra (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Elena Havlíčková

Dobrý deň,
je možná jazda na koníkovi pre práve 4 ročné dieťa ( resp. tesne pred 4. rokom) so sprievodcom? Je to bezbrehá milovníčka koní. Pobyt by mal pre nás význam najmä kôli nej.

Penzión U Kovbojky

Dobrý deň samozrejme,že sa dá ale pre takéto detičky máme vodenie. Môže si ho očistiť,pofotiť sa s ním, atď…

Ľubica Lokšová

Dobrý deň, mate ešte voľný termin jarných prázdnin od 5.3–9.3. Dvaja dospelý a jedno dieťa 10r. A dvaja psy. Plus dokupenie jazdy na koni. S pozdravom Ľubica Lokšová.

Penzión U Kovbojky

dobrý deň áno termin je zatiaľ ešte voľný

Eva Barimovová

Dobrý deň, chceli by sme ubytovanie pre dve osoby a tri deti, všetky majú do 12 rokov. 1 dieťa nepotrebuje lôžko. Koľko by sme zaň doplácali? Ďakujem za odpoveď. Eva

Penzión U Kovbojky

dobrý večer,deti máte zadarmo. Dopláca sa len polpenzia pre deti

Pavlína Kratochvílová

Dobry den, mate prosim vas ubytovanie volne od 7.1 do 20.1 kedykolvek. 4 dospele osoby a 1 dieta
Vietd mi vypracovat ponuku na 5 a 7 noci?
Dakujem pekne

Penzión U Kovbojky

Dobrý deň,áno máme zatial voľné. Samozrejme Vám vypracujem ponuku. poslite mi mail . Ďakujem

Penzión U Kovbojky

A ešte koľko má rokov dieťa?

Penzión U Kovbojky

Dobrý deň mám pre vás tú cenovú ponuku. Môžete mi poslať ten mail?

Daruska86 Wolfova

Dobry den.prosim vas da sa priamo na pobyte este doplatit nejaka jazda na konikovi naviac aby obdarovani stravili viac casu s konikmi?

Penzión U Kovbojky

Dobrý deň,áno dá sa ale všetko závisí od počasia aj či je ten daný jazdec alebo nejazdec.

Alica Tellingerová Antalíková

každá izba má vlastnú kúpeľňu alebo spoločné

Penzión U Kovbojky

Dobrý deň,každá izba má vlastnú kupeľňu.

Denisa Lukáčová

Prosím nemáte fotku kúpeľne máte ju tam?

Penzión U Kovbojky

Dobrý deň,mala by tam byť,ak tam nieje pozrite na našej stránke.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore