Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Laserová operácia očí overenou metódou LASEK

4,3 / 5 GAMA LASER Trnava  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Benefity
Erika

Dobrý deň.Mám dioptrie –1,5 na obe oči,vek 27 rokov.Ak by som som sa dala u vás operovať viete mi dať doživotnú záruku?
Ďakujem Kvasníková

GAMA LASER

Dobrý deň , nie ,nie je množné dať doživotnú záruku. To Vám pri takýchto operáciách nedá nikto.

S pozdravom Dr.Gabrielová

Mária

Dobrý deň. Môžem byť operovaná keď mám 57 rokov a okuliare+2,75? Chcela by som sa opýtať či je lepšie najprv jedno oko alebo obidve naraz.
Ďakujem. Mária.

GAMA LASER

Dobrý deň, operovať sa dajú len okuliare na diaľku.Podľa veku a dioptrií usudzujem,že potrebujete asi len na blízko a na čítanie okuliare. V tom prípade sa to nedá. Operujú sa vždy obe oči .

S pozdravom Dr.Gabrielová

Mária Kurucová

Dobrý deň, píšete že operácia nie je vhodná pri dioptriach do blízka a na čítanie.
Ak mám okuliare na čítanie a na diaľku, vtedy sa dá spraviť operácia?
Ďakujem za odpoveď.

GAMA LASER

Áno,operovať a odstrániť sa dajú dioptrie na diaľku, do blízka zostanú,ale slabšie.

S pozdravom Dr.Gabrielová

Roman Valach

Dobrý deň chcem sa spýtať ako to funguje keď si u vás za kúpim voucher že ako dlho trvá objednanie lebo pracujem v zahraničí a som doma 10dni v mesiaci teraz budem doma od pondelka budúceho týždňa vopred ďakujem jedna sa o operáciu oboch oči dioptrie – 1,25 vopred ďakujem 0948218622

GAMA LASER

Dobrý deň, zavolajte , dohodneme sa.Nie je to problém.
Gabrielová

GAMA LASER

Dobrý deň,dohodnúť sa vždy dá. Ak ste od pondelka doma,potom v pondelok vyšetrenie a podľa dohody hneď operáícia,dá sa aj v ten deň. Len sa ozvite .Diopetrie máte vhodné.

S pozdravom DrGabrielová

Plutko Branislav

Potrebujem operáciu horných viečok spadnutých ,operujeteaj to a za akú cenu

GAMA LASER

Dobrý deň , ámo operujem suma je 200 eúr za obe oči.

Gabrielová

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore