Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Trvalá E‑light laserová epilácia

4,4 / 5 Beauty Salon MadMazel Bratislava - Nové Mesto  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
matus

Dobry den, na chrbte mam par oblasti kde mi rastu chlpy. Je to cast hore a troska aj dole. Nie je to ze cely chrbat, to vobec, ale skor take male patches. Dalo by sa to aj individualne prisposobit aby som neplatil cely chrbat ked je to o dost menej? Dakujem

Beauty Salon MadMazel

Dobry den, iste, da sa vypocitat kolko treba kuponov, ak je tam zopar chlpkov. Ale cez diskusiu sa to neda, musim to vidiet. Ak mate zaujem, prosim volajte.
S pozdravom,
 SM

Silvia

Dobrý deň, uvádzate, že na epiláciu podpazušia treba 5ks , znamená to 5 na jedno alebo na obe? Ten nepárny počet mi potom nesedí.. Ďakujem.

Beauty Salon MadMazel

Dobry den, 5 kup.na obidve podp. –1osetr.
S M

Michaela Greenová

Dobrý deň. Mám voláme zakúpiť si u Vás voucher na podpazušia a zúženú líniu plaviek. Potrebovala by som vedieť, koľko cca návštev je potrebných na trvale odstránenie? Potrebovala by som sa finančne pripraviť, ďakujem :)

Beauty Salon MadMazel

Dobry den, doporucuje sa min.6–8 osetreni. / ak ste zdrava/ Musim vas vidiet aby som to vedela presnejsie zhodnotit.
 SM

Katarína

Dobry den,moze tento zakrok absolvovat kojaca matka? Nema to nahodou vplyv na tvorbu mlieka? Dakujem

Beauty Salon MadMazel

Dobry den, pocas dojcenia sa epil.nedoporucuje.
 SM

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore