Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Romantický alebo biznis pobyt v Košice Hotel****

4,3 / 5 KOŠICE Hotel**** Košice a okolie (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Anna Letavajová

Dobrý večer,chcem sa spýtať či bude pobyt v Košice Hotel v ponuke Zľavomat aj
v auguste ,septembri alebo v októbri 2018 za 99 €?

KOŠICE Hotel****

Dobrý deň, momentálne máme danú ponuku aktívnu do júna 2018 a nezvažujeme predĺženie.
Ak budete mať záujem, pokojne sa nám ozvite a vyskladáme Vám balíček na mieru.

Ivan Jančovič

Dobrý deň, práve som si chcel kúpiť pre 4 osoby/ 2izby/ záväzne termín 5.-7.5.2018 na 2 noci v Košice hoteli ++++. Cez online rezerváciu mi dovolí zarezervovať len 1kupón=1 izbu. Viete mi zajednať 2 izby?
Ďakujem
s pozdravom Jančovič
 ivan.jancovic@stonline.sk

Eva

Dobrý deň,
chcela by som sa popýtať, či by ste mali voľné z 30. do 31. 12.2017
Ďakujem

KOŠICE Hotel****

Dobrý večer, žiaľ hotel bude v čase 22.12.2017 – 07.01.2018 zat­vorený. Ďalšie rezervácie budú možné až po tomto termíne.
Ďakujeme za pochopenie

Ján Frankovic

Dobrý deň,po zaplatení romantického pobytu v hoteli Košice, my bolo z recepcie oznámené, že podmienky tohto pobytu nie sú schopní dodržať, nakoľko v sobotu 2.12. majú v reštaurácii svadbu.Na základe tejto informácie Vás žiadam o odstúpení od zmluvy.

Zlavomat.sk

Dobrý deň Ján,
napíšte nám prosím na podpora@zlavomat.sk a pozrieme sa nato.

Želám pekný deň.

Jeanetta Stejskalová

Dobrý den,
chcela by som sa opytat na ponukanu večeru v balíčku… či je možná aj zmena, pretože by som to chcela ako darček a mám taku informáciu, že dubáková omáčka asi veľmi nie.dakujem

KOŠICE Hotel****

Dobrý deň prajem, po konzultácií s kuchárom Vám vieme zameniť dubákovú omáčku za bylinkovú. Tá by bola prijateľná?

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore