Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Vyvolanie fotiek na fotopapier FUJIFILM. Až 100 kusov fotiek!

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako objednať tovar
Storno podmienky
Greta Kadlecova

Dobrý deň,objednávku som spravila,ale mi píše že neplatný kod. Napísala som Zlavomat kod.,ale že je neplatný.Čo mám robiť?

Foto Morava

Dobrý večer, našel jsem zakázku na Vaše jméno a kód voucheru je v ní platný a řádně ověřený.

Dada

Dobrý deň,kde,prosím,náj­dem kolónku pre kód voucheru? Pretože keď vložím fotografie a kliknem na uzatvorenie objednávky,rovno odosiela fotografie bez možnosti niekde vložiť kód…
Ďakujem,

Foto Morava

Dobrý den, jakmile se fotografie odešlou, přejde systém do rekapitulace zakázky, kde si vyberete způsob odeslání, platby a zároveň je k disposici i kolonka pro vložení voucheru.

Ľudmila Mojžišová

Rada by som si dala vyrobiť fotografie ale neviem ako to mám urobiť aby to bolo aj odoslané správne, fotím fotoaparátom na kartu prosím poradíte mi. Ďakujem

Foto Morava

Dobrý večer, základní informace o způsobu odeslání zakázky, jsou přímo v popisu akce. Pokud potřebujete podrobnější popis, obraťte se přímo na naši laboratoř digital@fotomorava.cz . Děvčata z laboratoře Vám zašlou emailem podrobnější informace.

Nikolka Chlebanová

Dobrý den..daju sa fotky nejako upraviť- orezať, resp. ked je trošku nespravny format..orez si viem sama nastaviť – aby mi neorezalo napr hlavu ale radšej orežem zospodu…?

Foto Morava

Dobrý den, v akční ceně fotografie, není bohužel prostor na úpravy fotografií. Pokud nemáte fotografie v požadovaném poměru stran vzhledem k formátu objednaných fotografií. Doporučuji upravit poměr stran snímku před jejich odesláním. Přesné poměry stran pro jednotlivé formáty naleznete zde: http://www.fotomorava.cz/definice-formatu-orez-fotografie-a-rozliseni/

Katka

Zdravím,
mala by som záujem o 100 ks 10×15 a 12ks A4, keď to uplatním v jednej objednávke- chápem správne, že ten manipulačný poplatok bude len jeden? pretože sa manipulačný poplatok sa viaže na počet voucherov. A jedno poštovné…pretože neprekročím limit 200 ks.

Foto Morava

Dobrý den, nedoporučuji kombinovat různé formáty v případě že se jedná o akci do jedné zakázky. Doporučuji vytvořit dvě zakázky a do poznámky požádat o jejich sloučení a odeslání jako jednu zásilku za jedno poštovné.

Martina

Dobrý deň,
chcela by som sa opýtať. ako si mám skontrolovať kvalitu fotografií na tlač, aby boli po vytlačení v dobrej kvalite?

Foto Morava

Dobrý večer, rozhodující pro konečnou kvalitu fotografií je velikost rozlišení dodaných souborů. Více informací se dozvíte na našich stránkách http://www.fotomorava.cz/definice-formatu-orez-fotografie-a-rozliseni/

Jana

Dobry den, ako ziskam ten „Zlavomat kod“ a ak ho nezadam pri objednavke (kedze ho nemam), budem platit stale cenu za 100ks fotografii 7,99€+postovne+do­bierka?
Dakujem za odpoved

Foto Morava

Zlavomat kod získáte zakoupením voucheru této slevové akce. Jeho uplatnění při zadání zakázky je nutná podmínka pro uznání slevy na zpracování fotografií. Bez zadání tohoto kódu nemůže být sleva poskytnuta.

Maria Ulicna

Dobry den prajem,
niektore fotky mi nenacita, pri rozkliknuti sa vsak bez problemov ukazu. Bude v poriadku, ak takto odoslem moju objednavku? Vdaka a pekny den prajem M.Ulicna

Foto Morava

Dobrý den, nerozumím přesně Vašemu dotazu. Soubory fotografií musí být odeslány na náš server. To znamená, že po načtení do našeho objednávkového systému a případné úpravě zakázky, musíte fotky kliknutím na tlačítko „Odeslat fotografie“ uložit na náš server. Aby to bylo možné provést, musíte být do systému zaregistrovaná a přihlášená. Následně v posledním kroku, vyberete způsob platby a doručení, vložíte kód slevového voucheru a zakázku odešlete.

Jakub Ružička

Chcem sa spýtať prečo uvádzate mylné informácie? Doručenie do 200ks fotografií nestojí 3,5eur ale 5,38eur, tie mi boli teraz odpočítané z účtu po objednaní 196ks fotiek!
a taktiež ste neinformovali o manipulačnom poplatku!
Takéto zavádzanie sa mi nepáči!
Určite niesom spokojný…

Foto Morava

Dobrý večer, všechny poplatky jsou v textu akce výrazně uvedeny, včetně manipulačního. Silná koruna v současné době mírně zvyšuje cenu za doručení a současný kurz se od zahájení akce, která běží již více než dva měsíce lehce liší.

Lenka Sirotňáková

Dobrý deň, včera večer som odoslala fotky 200 ks, je možné že to stihnete do Vianoc?

Foto Morava

Dobrý den, pracujeme i přes víkend, zakázky které přišly do soboty se budeme snažit zhotovit a v pondělí odešleme. Doufám, že to do konce týdne dorazí, ale zaručit to již nemůžeme, zásilkové služby budou značně přetížené.

veronika

je možné, že dojdu do vianoc, keď si ich objednám?

Foto Morava

Pokud učiníte objednávku ještě dnes, tak by se to mělo ještě stihnout. Budeme pracovat přes víkend a v pondělí pokud možno vše odešleme. Doporučuji si k doručení zvolit Zásilkovnu, za poštu moc neručím.

Jana Lengyelova

Dobry den. Rada ny som vyuzila zakupeny voucher … Chcela by dom u Vas objefnat 12ks A4 fotiek. Problem mam od vcera, neviem nahodit ziadne fotky do Vasho systemu. Skusam to viacerymi sposobmi. Mohli by ste ma prodim Vas kontaktovat? Dost mi na tom zalezi, chcela som to do Vianoc. Ziadny telefonivky kontakt som na Vasej stranke nenasla. Dakujrm za skoru odpoved.

Zlavomat.sk

Dobrý deň Jana,

Kontaktujte prosím priamo výrobcu digital@fotomorava.cz, +420 556 880 916

Foto Morava

Dobrý den, na práci z objednávkovým systémem doporučuji používat prohlížeč Google Chrome. Náš server je v tomto období, plně vytížený, Pokud bude i tak problém s odesláním, pokuste se odeslat zakázku v nočních hodinách, kdy bude server méně vytížený.

adriana

prosím vás keď by som chcela vyvolať 260 ks fotiek mám si kúpiť 3 vouchery? Ďakujem.

Foto Morava

dobrý den, důležité je jaký formát fotografii budete požadovat. V nabídce je více formátu na různý počet kusů,
100 ks fotiek 10 × 15 cm alebo 11,5 × 15 cm alebo
60 ks fotiek 13 × 18 cm alebo 13 × 17 cm alebo
50 ks fotiek 15 × 21 cm alebo 15 × 20 cm alebo
12 ks fotiek A4 alebo 21 × 28 cm
Pokud budete chtít formát 10×15, vyplatí se objednat 3 ks. voucheru a do 300 ks. doplnit fotky pro někoho z rodiny nebo přátel.

Júlia

Dobrý deň. Je možné dostať foto aj 9×13 ? ďakujem za odpoveď

Foto Morava

Není problém, pokud si objednáte fotky 9×13, tak Vám je zhotovíme. Pouze to napište do poznámky, ať v laboratoři vědí, že to není omyl.

Romana Žilová Zmeková

Dobrý večer, prosím vás, ak by som objednala zajtra ráno a aj uploadla fotky, prišlo by to ešte do Vianoc ? Ďakujem

Foto Morava

Pokud pošlete fotky 13.12. jak píšete do Vánoc to určitě stihneme.

HANAX

Dobry den, nahravanie fotografii na stranke je cez nezabezpecene pripojenie. Mate v dohladnej dobe v plane pristup cez zabezpecene pripojenie? Vdaka.

Foto Morava

Dobrý večer, v současné době neplánujeme žádné změny.

Patrícia Kredatusová

Dobrý deň,
chcela by som sa opýtať ako je možné, že pri objednávke do 200ks fotografií Slovenskou poštou ukazuje doplatok 5,15€ a nie 3,50€ ako uvádzate v podmienkach. Ďakujem za skorú odpoveď.

Foto Morava

Dobrý večer, k poštovnému musíte ještě připočíst manipulační poplatek 1,4 Eur, případně dobírku 0,7 Eur nebo případné fotografie navíc. Vše je uvedeno v popisu akce.

Zuzana

Dobry den, prosim Vas dokedy najneskor treba uplatnit voucher, aby mi fotky boli dodane do Vianoc?
Ďakujem

Foto Morava

Dobrý den, poslední termín objednávky s garanci do Vánoc je 12.12.2017.

Andrea

Dobry den.Za ako dlho mozem ocakavat fotky od objednania?dakujem

Foto Morava

Dobrý den, běžně to stíháme do 5 prac. dnů. V tomto období před Vánocemi, se to může trochu zdržet.

Martina

Dobrý deň. Chcela by som sa spýtať ako je to s fotografiami ktoré sú situované na výšku? Po načítaní do programu mi tieto fotky oreže- napr. chýba pol hlavy a pod.-teda nie sú umiestnené na celú plochu fotografie. Pri fotkách situovaných na šírku problém nie je.

Foto Morava

Některé prohlížeče neznázorňují náhledy správně, důležitý je poměr stran. Pokud je poměr stran snímku shodný s poměrem stran vybraných fotek, bude fotografie zhotovena správně. Více informací: http://www.fotomorava.cz/definice-formatu-orez-fotografie-a-rozliseni/

Jakub. Binek

Dobry den.Mam zaujem objednat 1900fotografii teda 19voucherov.A chcem to objednat jednorazovo.Ako na to?Dakujem

Foto Morava

Mám dojem, že u této akce není omezený počet voucheru na osobu. Pokud budete objednávat tak veliký počet fotografií, rozdělte je raději do více zakázek. V poznámce požádejte o jejich sloučení. Tato akce umožňuje odeslat v jedné zásilce za jeden poplatek a poštovné až 600 ks. fotografií.

Miška Chudjáková

Dobrý deň,
dala by sa tlač fotografií nakombinovať? Alebo musí byť objednávka iba na jeden rozmer? Ďakujem

Foto Morava

dobrý den, to by mohl být problém. Pokud budete kombinovat podobný formát, např. 10×15 a 11,5×15 tak se nic neděje. Kombinace větších formátů však možná není.

Janka

Dobrý deň, mám problém s uzatvorením objednávky. Fotky som odoslala, no zabudla som napísať do kolonky číslo volcheru a nechce ma to ani zaregistrovať, pretože mi vypisuje, že existujúce meno je už používané alebo, že je opísané chybné heslo. Ďakujem,

Foto Morava

Je dobré se zaregistrovat dříve, než si připravíte objednávku. Systém logicky neumožní použít stejné přístupové jméno, pokud si jej někdo zaregistroval před Vámi. Musíte si zvolit přístupové jméno, které ještě není registrováno. Pravděpodobně jste odeslala na náš servet pouze soubory fotografií, ty můžete případně upravit nebi doplnit. Zakázka jde uzavřít až po přihlášení, kde je nutná registrace. Potom teprve v posledním kroku před uzavřením zakázky vložíte číslo voucheru.

Simona

Dobry den. Objednavala som si kupon na vyvolanie fotografii a od pondelka ako sa mi strhli pebiaze mi neprisiel ziaden kod kuponu. Chcem sa na to informovat . Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Váš voucher evidujeme ako odoslaný, skontrolujte si prosím vedľajšie priečinky ako spam, reklama, nevyžiadaná pošta… Vaše vouchery viete nájsť aj po prihlásení na náš portál v sekcii „Moje nákupy“. Ak by ste mali naďalej problém nájsť Váš voucher, prosím napíšte nám email na podpora@zlavomat.sk.

Prajem Vám pekný deň!

Mia

Dobry den ake mate skusenosti s kvalitou fotiek robenych mobilom? Mix samsung 16PX a iPhone 12PX fotoaparat. Dakujem

Foto Morava

Dobrý večer, kvalita fotoaparátů v mobilu se neustále zvyšuje. V současné době jsou fotografie zhotovené mobilem srovnatelné z fotkami pořízenými běžným kompaktním fotoaparátem. Zrovna například Samsung dosahuje velmi dobrých výsledků.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore