Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

ZIMA a JAR vo vychýrenej Kolibe Kamzík v Starom Smokovci

4,6 / 5 APLEND Apartments & Resorts Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Martin Horváth

Dobry den. Sme rodina s rocnym dietatom. Naslo by sa volne ubytovanie v termine 28.2.-3.3.? , resp. Kedykolvek na 3 noci do 11.3.2018? Dakujem

APLEND Apartments & Resorts

Dobrý deň, ďakujeme za Váš záujem.
Apartmán by bol k dispozícií jedine od 09/03/2018.
Posledný apartmán bol dnes predbežne rezervovaný v termíne 28/02–03/03/2018.
S pozdravom Mgr. Veronika Zajacova
V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať

anna obšivanova

Dobrý deň,chcela by som si pobyt kupit na zlavomate,ale neviem ci mate volny termin od 6.2.-8.2. pripadne od 7.2.-9.2.2018(2noci)dva­ja dospeli.ďakujem Obšivanova

APLEND Apartments & Resorts

Dobrý deň, ďakujeme za Váš záujem. Vo vami udanom termíne máme Kolibu Kamzík plne vypredaný. Prajem pekný deň. S pozdravom Mgr. Veronika Zajacova

Marko

Dobrý večer prosím termín od 19.2 máte ešte voľný.Ďakujem

APLEND Apartments & Resorts

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš záujem. Vo vami udanom termíne od 19.02.2018 máme Kolibu Kamzík plne vypredaný.
V prípade záujmu o iný termín nás neváhajte kontaktovať
Prajem pekný deň. S pozdravom Mgr. Veronika Zajacova

Michaela

Dobry den prajem,
Prosim vas 21.1 – 24.1 mate volne ubytovanie pre 2 osoby? Dakujem

APLEND Apartments & Resorts

Dobrý deň.
Ďakujem za Váš záujem.
V termíne od 21.01. – 24.01. 2018 máme k dispozícií v Koliba Kamzík v Starom Smokovci 1× apartmán.
V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.
S pozdravom
Ing. Michaela Stašová / Aplend

Blanka

Dobrý deň chceli by sme si rezervovať na zlavomate pobyt do Tatier .. Koliba Kamzík v Starom Smokovci . Chcela by som zobrať aj deti neviete mi povedať koľko by nás to vyšlo

APLEND Apartments & Resorts

Dobrý deň. Ďakujeme Vám za Váš email. Prosím o upresnenie o ktorý termín sa zaujímate a koľko rokov majú Vaše deti.
S pozdravom Hamorová Jana / Aplend

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore