Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Poďte na ĽAD! Víkendové kurzy korčuľovania s Jumping Joe

4,3 / 5 Jumping Joe Bratislava - Nové Mesto  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Miroslava

Dobry den.chcem sa spytat,ci sa da zapozicat aj lyziarska prilba pre deti,alebo iba korcule?vdaka za odpoved.Mirka

Jumping Joe

Dobrý deň,

lyžiarsku prilbu nepožičiavame. Požičiavame čisto iba korčule.

S pozdravom

Kristína Poláčková
Jumping Joe

Ivona

Dobrý deň, v prípade, že si korčule zakúpi dospelý a nemá v úmysle vrátiť ich po sezóne, tiež musí zaplatiť 50 eur poplatok? Ďakujem.

Jumping Joe

Dobrý deň prajem,

pokiaľ si korčule zakúpite tak sú vaše a vracať ich nemusíte, lebo ste vy ich vlastníkom. Korčule stoja od 150€ a vyše.

S pozdravom

Kristína Poláčková
Jumping Joe

Ivona

Dobrý deň, zaujímalo by ma, či tie dve hodiny sú v rámci toho istého víkendu, teda v sobotu a v nedeľu? V akom čase to býva? Nie som totiž z Ba, tak si to potrebujem naplánovať.
Pekný deň :-)
Ďakujem.

Jumping Joe

Dobrý deň prajem,

áno hodiny sú v tom istom víkende. jedna je v sobotu a druhá je v nedeľu.
Časy sú po väčšinou v po-obedných hodinách, no však môže sa stať, že budú doobeda.

S pozdravom

Kristína Poláčková
Jumping Joe

Kissová

Dobrý deň, chcem sa spýtať kurz korčulovania bude v dňoch 27.12–30.12.2018.
Môj vnuk príde ku mne na prázdniny a chcela by som mu zaplatiť kurz kočulovania v tomto termíne.

Jumping Joe

Dobrý deň,

prepáčte sa neodpovedanie, no bohužiaľ neboli sme prítomní.
Ale aj napriek tomu v tomto období sme nekorčuľovali.
Je mi to ľúto, že to nevyšlo.

S pozdravom

Kristína Poláčková
Jumping Joe

Marcela

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať či aj dospelý musí mať počas kurzu prilbu alebo to platí len pre deti.
Chcela by som si zakúpiť kupón pre seba aj dcérku, bolo by možné absolvovať kurz spolu? Myslím v ten istý víkend, hoci dcérka má trošku základy korčuľovania ale ja som úplný začiatočník.
Ďakujem

Jumping Joe

Dobrý deň prajem,

dospelý mať prilbu samozrejme nemusia. Pre deti je povinná.
Kurz budete absolvovať spolu na ľade v ten istý čas ale s iným trénerom. Vôbec nezáleží na tom akej ste výkonnosti. Na ľade bude viacej trénerov, ktorým bude prislúchať výkonnosť.

Tešíme sa na Vás :)

Pekný deň prajem a ostávam s pozdravom

Kristína Poláčková

Jumping Joe

daniela

Dobrý deň, chcem sa spýtať, ak mám 12 ročnú dcéru, tak ktorý kurz by bol pre ňu, ten pre deti od 4 rokov alebo ten s dospelákmi… ? Pretože na obe strany je vekový rozdiel dosť veľký. Ďakujem.

Jumping Joe

Dobrý deň,
dospelí a deti sú na ľade spolu v jeden čas. Nejde o vek ale skôr o to čo na ľade vie, čiže o jej výkonnosť. Na ľade tréner zhodnotí, či je lepšie aby bola v skupine s dospelými alebo s deťmi.
Čo sa týka objednávky, tak dcéra zapadá medzi deti.

S pozdravom

Kristína Poláčková
Jumping Joe

Vlado

Je to individualna hodina, skupinova, alebo sa zaujemca sa prida k uz fungujucej skupine niektoreho z prebiehajucich kurzov? V kazdom pripade ma zaujima, kolko deti/dospelych ma na starosti trener. Vdaka.

Jumping Joe

Dobrý deň,

sú to skupinové hodiny. Pre klientov, ktorý si zakúpia zlavomatový kupón je vytvorený samostatný kurz. Pokiaľ klient nemôže v stanovený dátum a nechce čakať na ďalší, ktorý môže byť o dlhšie obdobie je zaradený do prebiehajúceho kurzu.
Na trénera býva približne 10 detí/ dospelých. Dtáva sa, podľa dochádzky, že aj menej.

Pekný deň prajem

S pozdravom

Kristína Poláčková

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore