Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Exkluzívny Wellness & Šport pobyt v ALTIS Rezort pri Oravskej priehrade s korčuľovaním na ľade

4,6 / 5 Hotel ALTIS Rezort Orava (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Martonova

Pekny den,

ponukate aj pre 1 osobu na tyzden v septembri nejaku zaujimavu wellness ponuku. Dakujem

Hotel ALTIS Rezort

Dobrý deň, ďakujeme za dotaz, poprosíme Vás o priame kontaktovanie mailom: recepcia@hotelaltis.sk, alebo tel. kontakt: 0911 394 747, kde pre Vás vypracujeme zaujimavú ponuku. Pekný zvyšok dňa.

Katka

Dobry den.Chcela by som sa opytat,ak si kupim voucher teraz,pricom je v obdobi do 30.6 mozem ho uplatnit aj v juli,ked uz mam rezervaciu?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Vouchery majú platnosť len do 30.6.2018.

Pekný deň.

Beáta Dubinska

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či máte aj vouchery, ktoré sú platné aj cez víkend a do konca júna.

Hotel ALTIS Rezort

Dobrý deň p. Dubinská, ďakujeme za otázku, vouchery boli aj cez víkend, žiaľ už sa všetky vypredali. Možnosť zakúpenie voucherov ostal už len cez pracovné dni. Ďakujeme za pochopenie a pevne veríme, že nás niekedy poctíte návštevou. Pekný zvyšok dňa.

Miroslav

Dobrý večer máte ešte volný termín v období od 14.5. Na 3 noci 2 dospelý a jedno dieťa 5 rokov poprosím celkovú cenu aj s polpenziou pre dieťa. Ps: dieťa môže vstupovat do bazénov neobmedzene keď má 5r. Ďakujem za skorú odpoveď.

Hotel ALTIS Rezort

Dobrý deň prajem, ďakujeme Vám veľmi pekne za prejavený záujem o služby rezortu Altis. Voľný termín by bol od 13.05. – 16.05.2018. V prí­pade záujmu o rezerváciu, alebo akýchkoľvek ďalších otázok nás prosím neváhajte kontaktovať mailom: recepcia@hotelaltis.sk, alebo tel. kontakt: 0911 394 747. S poz­dravom Altis

Katarína

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či bude ešte nejaký voucher aj na letné obdobie cez zľavomat? Ak nie, či nemáte voľné miesta na august 4 dosp + 4 deti? Ďakujem

Hotel ALTIS Rezort

Dobrý deň,
ďakujeme Vám veľmi pekne za prejavený záujem o služby rezortu Altis.
V prípade záujmu o rezerváciu, alebo akýchkoľvek ďalších otázok nás prosím neváhajte kontaktovať mailom: recepcia@hotelaltis.sk, alebo tel. kontakt: 0911 394 747. S poz­dravom Altis

Jakub Varhanik

Dobry vecer.. chcel by som sa spýtať..či sa da vam zaplatit za pobyt sposobom na cislo uctu ci IBANu. prave teraz nemam kartu.. a chcel by som si uvas zajednat pobyt.

Hotel ALTIS Rezort

Dobrý večer prajem, je potrebné si zakúpiť voucher priamo cez zlavomatový portál. Vytvoríme pre Vás predbežnú rezerváciu, po zakúpení voucheru, a nahlásení kódu Vám ju potvrdíme. V prípade záujmu o rezerváciu, alebo akýchkoľvek ďalších otázok nás prosím neváhajte kontaktovať mailom: recepcia@hotelaltis.sk, alebo tel. kontakt: 0911 394 747. S poz­dravom Altis

Aretha

Dobrý vecer,chcela by som sa informovať,ci mate volnu izbu pre 2 osoby v termíne od 24.4. do 27.4.Ďakujem.

Hotel ALTIS Rezort

Dobrý večer, vo Vami uvedenom termíne máme k dispozícii ešte voľné ubytovacie kapacity. V prípade záujmu o rezerváciu, alebo akýchkoľvek ďalších otázok nás prosím neváhajte kontaktovať mailom: recepcia@hotelaltis.sk, alebo tel. kontakt: 0911 394 747. S poz­dravom Altis

Miroslava Šimonffy

pekny den 5.7 2018 bolo by mozne rezervovat izbu pre 3 osoby mama a 2 deti 8r.a2r a cena je aka na to obdobie?

Hotel ALTIS Rezort

Dobrý deň,
ďakujeme veľmi pekne za prejavený záujem o naše služby.
Žiaľ, vo Vami zvolenom termíne, sme plne obsadení. Prajete si nejaký iný, náhradný termín?
V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím neváhajte kontaktovať emailom: recepcia@hotelaltis.sk, alebo tel. kontakt: 0911 394 747. S poz­dravom Altis.

Andrea Ruzsík

Dobrý deň! Chem sa spýtať: dostaneme uteráky a župany? Aj pre deti (9r., 3r.)?

Hotel ALTIS Rezort

Dobrý deň prajem, ďakujeme za prejavený záujem o služby rezortu Altis. Áno, uteráky sú pripravené na izbe pre dospelých aj deti. Čo sa týka županov sú za poplatok – 2 a viac noci 5€/1ks. V prípade akýchkoľvek iných otázok nás prosím neváhajte kontaktovať emailom: recepcia@hotelaltis.sk, alebo tel. kontakt: 0911 394 747. S poz­dravom Altis.

Tomas Novotny

Dobry den mal by som zaujem u Vas sa ubytovat s rodinou 6+1dieta do 3 rokov jednalo by sa o datum 29.4–1.5.2018 kde cena cez zlavomat je 139 ale mal by som prist uz 28.4 aka tam bude cena ak sa to bude dat 3 noci 4 dni dakujem

Hotel ALTIS Rezort

Dobrý deň,
ďakujeme za prejavený záujem o služby rezortu Altis. V termíne 29.04.-01.05.2018 máme voľné ubytovacie kapacity (žiaľ nie je možné nastúpiť už od 28.04.). V prípade záujmu o rezerváciu, poprosíme kontaktovať emailom: recepcia@hotelaltis.sk, alebo tel. kontakt: 0911 394 747. S poz­dravom Altis.

Adela Truskova

Dobrý den, prosím Vás, mali by ste voľnú izbu resp. apartmán v termíne od 24.2.-3.3. na 3 noci (počas víkendu) pre 2 dospelých a 3 deti (5,8,10 r.).Aká by bola cena? Ďakujem. Truskova

Hotel ALTIS Rezort

Dobrý deň,

ďakujeme pekne a veľmi nás teší, že Vás naša ponuka zaujala. Termín by bol možný od 25.2.-3.3.18 teda od nedele do soboty (kedykoľvek v tomto termíne). Máme tam k dispozícii akurát poslednú izbu DELUXE (2+2) bez balkónu. Popr. od 28.2.18 máme k dispozícii aj Apartmán FAMILY (doplatok 30,00 € / noc / apartmán), ktorý je pre Vás vhodnejší, keďže ste početnejšia rodinka. Tento apartmán je až pre 6 osôb. V prípade, ak by ste mali záujem si ju rezervovať, poprosíme Vás kontaktovať emailom: recepcia@hotelaltis.sk, alebo tel. kontakt: 0911 394 747. S poz­dravom Altis.

Jana Konfederakova-Vargova

dobry chceli by sme si zakupit u vas pobyt cez zlavomat od 28.2.do3.3.2018­. mozme zakupit pobyt cez jarne prazdniny aj ked je len do 2.3.2018.2 dospely a 2 deti –12 rocn.a 4 roc. plati zlava pre 12 rocnu ak uz dovrsila .ak nie kolko sa doplaca dakujem

Hotel ALTIS Rezort

Dobrý deň,

ďakujeme Vám veľmi pekne za Váš prejavený záujem o služby sport rezortu Altis. Áno, v termíne 28.02.2018 – 03.03.2018 je potrebné zakúpiť kupón cez jarné prázdniny. Cena pre 12 ročnú je 30€/noc (ubytovanie+pol­penzia). V prípade záujmu o rezerváciu, alebo akýchkoľvek ďalších otázok nás prosím neváhajte kontaktovať emailom: recepcia@hotelaltis.sk, alebo tel. kontakt: 0911 394 747. S poz­dravom Altis.

Misell

Dobrý deň aka by bola cena pre 2os a 1os 9r na 4dni 3noci

Hotel ALTIS Rezort

Dobrý deň,
pre vytvorenie cenovej kalkulácie je potrebné uviesť termín o ktorý by Ste mali záujem, kedže kupóny sú ponúkané v rôznych termínoch. V prípade záujmu cenovú ponuku, rezerváciu alebo akýchkoľvek ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať emailom: recepcia@hotelaltis.sk, alebo tel. kontakt: 0911 394 747. S poz­dravom Altis.

Lenka Marčeková

pekný vecer prosim Vas bola by moznost vyuzit pobyt u Vas od 1–3.3.2018 na 2 noci? potrebovali by sme 2 izby s pristelkou/ pristelkami ..
1 izba ubytovane 2 dospele osoby + 2 deti (11 rocne a 9 mesacne)
1 izba = 2 dospelí + 2 deti ( 11 rocne a 7 rocne)
prosim o cenovu ponuku.. s pozdravom lenka

Hotel ALTIS Rezort

Dobrý večer, ďakujeme za prejavený záujem o služby rezortu Altis. V danom termíne máme v ponuke pobytové balíky, ktoré sú minimálne na 3 noci. Dostupné voľné ubytovacie kapacity sú napr. v termíne 02.03.2018–05.03.2018. (voucher v hodnote 289€ + uvedené doplatky za deti). V prípade záujmu o rezerváciu alebo akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať emailom: recepcia@hotelaltis.sk, alebo tel. kontakt: 0911 394 747. S poz­dravom Altis.

Andrea

Dobrý večer, chcela by som sa spýtať na cenu a voľný termín od 19.2.2018 do 22.2.2018 pre dve dospelé osoby a dve deti- 14 a 13 rokov s polpenziou a wellnesom. Ak je voľný termín, je nutné si zakúpiť dva kupóny alebo za deti by sa doplácalo priamo na mieste? ( cez rezerváciu by sa ale deti nahlásili,aby mal lôžka,či?) Dakujem Andrea

Hotel ALTIS Rezort

Dobrý večer pani Andrea, ďakujeme za dotaz, čo sa týka termínu, rezervácia by bola možná. Zakúpiť stačí iba jeden voucher za 249,–€ a za deti sa doplatí doplatok ako je uvedené v ponuke – 14r+13r – (30 € / deň / osoba – polpenzia + prístelok) – teda 30 × 2deti x 3 noci = 180€ – cez online rezerváciu je potrebné deti uviesť do poznámky. V prípade nejakých otázok nás prosím neváhajte kontaktovať emailom: recepcia@hotelaltis.sk, alebo tel. kontakt: 0911 394 747. S poz­dravom Altis.

Simona Kenderska

Dobry den, chcela by som sa opytat ci mate volny termin od 30.3. 2018 do 1.4.2018. Pre dve osoby s manzelskou postelou.
Dakujem

Hotel ALTIS Rezort

Dobrý deň, ďakujeme pekne za otázku. Žiaľ v uvedenom termíne nie je možné uplatniť voucher, keďže sú to Veľkonočné sviatky. Na tento termín máme v ponuke špeciálny ponukový balíček. V prípade záujmu o akékoľvek ďalšie informácie nás prosím neváhajte kontaktovať emailom: recepcia@hotelaltis.sk, alebo tel. kontakt: 0911 394 747. S poz­dravom Altis.

Katarina

Dobry den?
Mala by som zaujem o ubytovanie od 18–21.1 na 3 noci pre 2 dospelych+ 3 deti (3,5,7 rokov) v apartmane deluxe. Je este volny tento termin a poprosim konecnu sumu za pobyt. Dakujem.

Hotel ALTIS Rezort

Dobrý deň,

žiaľ, v termíne 18.01.- 21.01.2018 už nemám k dispozícií apartmán Deluxe. V prípade záujmu o iný termín, alebo akýchkoľvek ďalších otázok nás prosím neváhajte kontaktovať emailom: recepcia@hotelaltis.sk, alebo tel. kontakt: 0911 394 747. S poz­dravom Altis.

Majka

Dobrý deň rada by som sa opýtala na volný termín ubytovania na 2–3 noci v termíne od 19.2.2018.Pokial máte volné izby v tomto termíne radi by sme sa u Vás ubytovali 2 dospelý+2 deti (14+8 r.)Dakujem

Hotel ALTIS Rezort

Dobrý deň, ďakujeme pekne, od 19.2.18 máme ešte k dispozícii izby. Poprosíme Vás o kontaktovanie s presným termínom cez email: recepcia@hotelaltis.sk, alebo tel. kontakt: 0911 394 747. Radi Vám vytvoríme rezerváciu. S pozdravom Altis.

Lucia Pastorova

Dobry den.
Zvažujeme pobyt u vas na 3–4noci od 26.2.do 3.3.mali by sme vsak zaujem o nejaku väčšiu izbu, apartman.
Dvaja dospeli, jedno 7 rocne dieta na vlastnej pristelke, rocne dieta v postielke ak mate k dispozicii, 3 ludia s polpenziou.
Mohli by ste mi napisat co by nas vysiel pobyt? Dajujem

Hotel ALTIS Rezort

Dobrý deň prajem,
ďakujeme za Váš prejavený záujem o služby sport rezort Altis.
Rezervácia od 26.02.2018 do 02.03.2018 je možná ( 3 noci – 249€). Doplatok za apartmán je 15€/apartmán/noc. Doplatky za deti do 11,99 rokov sú iba za polpenziu 8€/deň, nakoľko prístelku a postieľku majú zadarmo. Vo Vašom prípade by Ste uhradili za pobyt cez jarné prázdniny 249,00€ + 24,00€ (polpenzia pre 7r. dieťa) + 45€ (doplatok za apartmán). V prípade záujmu o rezerváciu, alebo akýchkoľvek ďalších otázok nás prosím neváhajte kontaktovať emailom: recepcia@hotelaltis.sk, alebo tel. kontakt: 0911 394 747. S poz­dravom Altis.

Petra

Dobry vecer prosim vas rada by som si zakupila voucher na pobyt pre izbu deluxe na 3 dni 2noci s platnostou do 30.6 Boli by sme dvaja dospeli a 2deti /vo veku 2 a 4 roky/ chcem sa spytat ci mate este volne ubytovanie na koniec januara alebo zaciatok februara..pretoze ked si chcem zadat on line rezervaciu vypisuje tam az marec 2018 dakujem pekne Petra K.

Hotel ALTIS Rezort

Dobrý deň, ďakujeme pekne za prejavený záujem o náš rezort. Voľné ubytovanie by bolo možné najskôr od 20.02.2018. V prí­pade akýchkoľvek ďalších otázok nás prosím neváhajte kontaktovať emailom: recepcia@hotelaltis.sk, alebo tel. kontakt: 0911 394 747. Ďa­kujeme. S pozdravom Altis.

Bronislava

Dobrý deň, mali by sme záujem o ubytovanie od 4.1. do 7.1. 2018, 2 dospelí + 2 deti (8 a 11 rokov).

Hotel ALTIS Rezort

Dobrý deň, ďakujeme pekne za prejavený záujem o náš rezort, na túto ponuku (voucher) platí obmedzenie a nie je možnosť využitia tejto ponuky do 7.1.18. Možnosť ubytovania však by bola možná, ale s nástupom na pobyt až od 5.1.18. Ak by ste mali záujem o vypracovanie cenovej ponuky, neváhajte nás prosím kontaktovať emailom: recepcia@hotelaltis.sk, alebo tel. kontakt: 0911 394 747. Ďa­kujeme. S pozdravom Altis.

Michaela Behrová

Zdravím, chcela by som sa spýtať, či poskytujete aj masáže, vopred ďakujem za odpoveď. :)

Hotel ALTIS Rezort

Dobrý deň,

áno, je možné si objednať aj masérske služby na recepcii pri príchode, alebo počas pobytu.
V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nás prosím neváhajte kontaktovať emailom: recepcia@hotelaltis.sk, alebo tel. kontakt: 0911 394 747. Ďa­kujeme. S pozdravom Altis.

Tereza

Dobrý deň, pokiaľ by som zakúpila pobyt na týždeň (nedela-piatok), dalo by sa prípadne dodatočne doplatiť príplatok na víkend?
Ďakujem

Hotel ALTIS Rezort

Dobrý deň,

pokiaľ máte záujem o pobyt cez víkend, tak Vám odporúčame zakúpiť víkendový poukaz.V prípade záujmu o rezerváciu, alebo akýchkoľvek ďalších otázok nás prosím neváhajte kontaktovať emailom: recepcia@hotelaltis.sk, alebo tel. kontakt: 0911 394 747. Ďa­kujeme. S pozdravom Altis.

Boris

Dobrý den, rad by som sa spytal ci mate a ake su zlavy na ski Vitanová a na skolu lyzovania a škôlku.
Za druhe strelnica? Je v ramci hotela?
Ake su tam ceny?
Treba vopred zajednat?

Wellnes: poskytujete aj masaze?
V ramci hotela alebo sa musi niekam inam?
Je tam nejaka zlava pre ubytovanych?
Vopred vdaka za odpoved a uz sa k Vam na jarne prazdniny tesime.
Este jedna mala otazk.
Aj za 3r dieta sa priplaca za polpenziu 8€/den?
Tak malemu dieťaťu sraci aj polovičná porcia. Tak ci je cena bez ohladu na vek do 12r rovnaka?

Hotel ALTIS Rezort

Dobrý deň prajem, na lyžiarske stredisko Vitanová budeme ponúkať zľavy, ohľadom školy lyžovania sa musíte informovať na danom stredisku. Čo sa týka strelnice (nachádza sa v areáli nášho hotela – o viac informácii nás kontaktujte e-mailom).
Masáže sú v rámci hotela, platí sa priamo u masérky – nevzťahuje sa žiadna zľava. Ak si nahlásite polpenziu pre dieťa, tak sa hradí 8,00€ bez ohľadu na vek dieťaťa do 12 rokov.
V prípade záujmu o rezerváciu, alebo akýchkoľvek ďalších otázok nás prosím neváhajte kontaktovať emailom: recepcia@hotelaltis.sk, alebo tel. kontakt: 0911 394 747. Ďa­kujeme. S pozdravom Altis.

Andrej Sopúšek

dobrý deň,
chcem sa spytat, ci sa da rezervacia urobit aj po zakupeni voucheru, nakolko tento by som chcel kupit rodicom ako vianocny darcek, ze by si urobili rezervaciu podla svojho volneho casu

Hotel ALTIS Rezort

Dobrý deň pán Sopúšek, áno rezervácia je možná aj po zakúpení voucheru, kupón je možné uplatniť kedykoľvek do 30. 6. 2018. S rezerváciou nás potom môžete kontakovať kedykoľvek emailom: recepcia@hotelaltis.sk, alebo tel. kontakt: 0911 394 747. S poz­dravom Altis. Želáme príjemný zvyšok víkendu.

Kruntorádová Jarka

Dobrý večer. Prosím Vás, sme 2 dospelé osoby a 3 deti vo veku 11,8,6. Mali by sme záujem o pobyt v termíne od 1.12–3.12.2017 alebo od 2.12–3.12.2017. Aká by bola cena? Ďakujem pekne. Príjemný večer, Kruntorádová.

Hotel ALTIS Rezort

Dobrý večer prajem, ďakujeme o prejavený záujem o náš Rezort Altis.
Doplatky za deti do 11,99 rokov sú iba za polpenziu 8€/deň, nakoľko prístelky majú zadarmo. Vo Vašom prípade by ste uhradili za víkendový voucher 159,00€ + 48,00€ (polpenzia deti). Odporúčala by som pre Vás rezervovať Apartmán Deluxe – pozostáva z 2 miestností – obývačka a spálňa(doplatok 15,00€/noc/apart.) alebo Apartmán Family pozostáva z 3 izieb, pričom v každej sú 2 lôžka(doplatok 30,00€/noc/apart. V prípade záujmu o rezerváciu, alebo akýchkoľvek ďalších otázok nás prosím neváhajte kontaktovať emailom: recepcia@hotelaltis.sk, alebo tel. kontakt: 0911 394 747. S poz­dravom Altis.

Milan Burda

Pekný deň.
Mal by som zaujem cez zľavomat.sk pobyt 3 dni (2 noci) – pobyt cez vikend avšak máme syna 14 rokov kalulaciu nas 3 osôb s polopenziou. Dalej by ma zaujimalo či pre lyžiarske strediska vo vašej ponuke ponukate zľavy na ski pasy…a či aj strenica sa vzťahuje na Voucher

Hotel ALTIS Rezort

Dobrý večer prajem, poprosíme Vás o konkrétny termín,kedy by ste mali záujem prísť. Na lyžiarske strediská Krušetnica ponúkame zľavy. Čo sa týka strelnice, tá sa žiaľ na voucher nevzťahuje.
V prípade záujmu o rezerváciu, alebo akýchkoľvek ďalších otázok nás prosím neváhajte kontaktovať emailom (aby sme Vám mohli zaslať aj cenovú ponuku): recepcia@hotelaltis.sk, alebo tel. kontakt: 0911 394 747. S poz­dravom Altis.

Michal

Dobry den,
preco pisete, ze mate bezbarierovy pristup, ked skutocnost je taka, ze do izby sa sice vozickar dostane, ale nikde inde nie? Napriklad do restauracie, na ranajky, do wellness sa nedostane.
Dakujem

Hotel ALTIS Rezort

Dobrý deň, ďakujeme pekne za podnet. Čo sa týka otázky bezbariérového prístupu, pristupujeme k nej maximálne otvorene. Ako ste aj uviedli, áno na izbu máme bezbariérový prístup, kde máme pre klientov bezbariérovú izbu k dispozícii. Každého klienta však vopred informujeme, že už napr. do reštaurácie alebo do wellnessu máme schody. Aj napriek tomu sme mali u nás klientov, ktorí boli na základe tejto informovanosti u nás spokojní. Pekný zvyšok dňa. Hotel ALTIS

Michaela

Dobry den. Viete prosim vas zabezpecit aj bezlepkovu stravu? Dakujem

Hotel ALTIS Rezort

Dobrý deň, ďakujeme pekne za dotaz, s bezlepkovou stravou nebude problém, vieme Vám ju zabezpečiť. Poprosili by sme Vás len o uvedenie tejto poznámky potom pri rezervácii. Pekný deň. Hotel ALTIS.

Ján Šmehlík

Dobrý večer, chcel by som sa opýtať na pobytu vas cez zľavomat, pobyt cez víkend. Ako si viem zarezervovať pobyt keď neviem termín a kedy treba termín nahlásiť. Tiež by som sa spýtal aká by bola cena s detmi vo veku 8 a 10 rokov a aký roziedl medzi izbou deluxe, apartmánom deluxe a apartmánom rodinným. Ďakujem Šmehlík

Hotel ALTIS Rezort

Dobrý večer, rezerváciu je možné vytvoriť online priamo na zľavomatovom portáli alebo môžete kontaktovať priamo recepciu. Termín je potrebné si rezervovať pred zakúpením voucheru. Cena pobytu závisí od termínu, ktorý si vyberiete a od počtu nocí. Doplatky za deti do 11,99 rokov sú iba za polpenziu 8€/deň, nakoľko prístelky majú zadarmo. Apartmán Deluxe pozostáva z 2 miestností – obývačka a spálňa. Apartmán Family pozostáva z 3 izieb, pričom v každej sú 2 lôžka. V prípade záujmu o rezerváciu, alebo akýchkoľvek ďalších otázok nás prosím neváhajte kontaktovať emailom: recepcia@hotelaltis.sk, alebo tel. kontakt: 0911 394 747. S poz­dravom Altis.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore