Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Dámske členkové zateplené topánky Rydel

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Janka Czuczorová

Dobry den,
Som absolutne sklamana s nakupom, bohuzial neviem ani zverejnit hodnotenie na tento obchod, od 17.12. sa snazim komunikovat s obchodom, slubuju vratenie penazi, avsak nic neprichadza.
Nejde tu o tie peniaze, ale o LUDSKY PRINCIP!
Bola by som rada ak by sa obchod vyjadril!

Trendystyl.sk

Dobrý deň vaše peniaze budu odoslané odpisujem vám na. Každý email avšak boli sviatky ďalšia vec preverujeme kde Topanky sú pretože odoslané boli vy ste zaplatila zlavomatu ktorý nám ešte zatiaľ ani vaše peniaze nevyplatil takže nemáme ani peniaze ani topanky veríme že sa táto situácia vyrieši v co najkratšom čase

Janka Czuczorová

Dobry den 1.12. som si objednala topanky, na zlavomate pisete ze si ich mam vyzdvihnut do 22.12., ale v zasielkovni o nicom nevedia, s obchodom sa komunikuje velmi tazko. Viete mi pomoct?

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Janka

V prípade ak máte problém s tovarom môžete nás kontaktovať mailom na podpora@zlavomat.sk kde Vám vieme prezistiť kde sa tovar nachádza.

Prajem krásny deň.

Priska

č. 42?

Trendystyl.sk

Veľkosť 42 žiaľ nie je dostupná

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore