Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Vianočná darčeková kazeta plná kozmetiky od výrobcu Cyprianus

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Anka

Dobrý deň, je možný aj osobný odber v Poprade?

Cyprianus

Dobry den, zavolajte na 0903 404 599 a dohodneme sa.

Daruska86 Wolfova

Dobry den.prosim vas stvrtok vecer som bankovym prevodom uskutocnila platbu,viete ma informovat ci bola platba v poriadku prijata?dakujem

Cyprianus

Dobry den skuste kontaktovat zlavomat..

Daruska86 Wolfova

Dobry den.prosim vas po zaplateni ojednavky mam ako postupovat?odoslete mi balik automaticky ci to treba niekde objednat?dakujem

Cyprianus

Zľavomat nám posiela automaticky objednávky po pripísaní prostriedkov na jeho účet.
Pekný večer.

Martina Michalkova

Dobry den v pondelok som uskutocnila platbu za balicek a este neprisiel mozem vediet blizdie info Dakujeem

Cyprianus

Uz sme to vybavili :)

JUDr. Cecila Kandracoba

Prosim Vas, treba si vybrat len niektore z ponukanych produktov na zabalenie do balicka ?
Aka bude potom cena, prosim ?

Cyprianus

Balíček je kompletný, nevyberajú sa jednotlivé produkty zvlášť. Čiže pri jeho objednaní, dostanete všetky produkty, ktoré balíček podľa popisu obsahuje. Krásny deň prajem.
Mačugová

Daruska86 Wolfova

Dobry den prosim vas je kazeta vyrobena z cisto prirodnych prisad?

Cyprianus

GM je 98% natural, olej a soľ levanduľa obsahuje silicu levanduľovú, takže je čisto naturalne, olej a soľ červený pomaranč obsahuje parfum, ktorý je upravený antialergicky, takže jeho základ sú citrusové plody, ale je upravený chemicky, a levanduľový gél obsahuje konzervant a kvôli penivosti laureth sulfate, čo sa týka levandule, je v šampóne robený macerát z levanduľových kvetov. Na stránke www.cyprianus.org nájdete pri kazete aj ingredients, kde je presné zloženie výrobkov. Prajem krásny deň.

Denisa

Dobrý deň, prosím kde môžem nechať hodnotenie produktu?

Cyprianus

Dobry deň, hore v lište mate hodnotenie hned vedla diskusie.

Veronika

Dobry den v hodnoteniech vidim na pridanych foto aj ine darcekove kazety z levandulovou vôňou chcem sa opytat kde sa vybrat typ kazety? Dakujem

Cyprianus

Dobry den, pozrite sa na stranku www.cyprianus.org tam si urcite vyberiete…

Laco

Dobry den, ako mam postupovat ak nechcem dorucenie domov ale tovar vyzdvihnut u vas v Poprade? Dakujem

Cyprianus

Dobry den, zavolajte na 0903 404 599 a dohodneme sa.

Juraj

Dobrý deň, táto darčeková kazeta je určená pre mužov alebo pre ženy? Ďakujem.

Cyprianus

Kozmetika je unisex… Pekny den

Janka

Dobrý deň. Je možné v cene jedného poštovného objednať dva balíčky?
Ďakujem za odpoveď.

Cyprianus

Ano do 3 ks bal. na jedno postovne.
Pekný deň:)

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore