Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Celodenný skipas alebo večerné lyžovanie v stredisku SKI KRAHULE!

4,7 / 5 SKI KRAHULE Krahule  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
Matus

Dobry den,
Pride mi voucherer aj v sobotu ked uskutocnim platbu kartou v sobotu.ake su teraz snehove podmienky

Zdenek Keri

Dobrý. Ako rýchlo mi príde voucher? Ak si rano objednám voucher a uskutočním uhradu, pride mi potvrdenie obratom?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

pokiaľ zaplatíte kartou, voucher vám príde obratom, pokiaľ bankovým prevodom, vocuher príde do 2–3 pracovných dní.

Dominik

Dobrý deň, budete mať otvorené aj tento týždeň ? Ďakujem

SKI KRAHULE

Ano

Erika Ferková

Pekný deň prajem. Dňa 24.2. o 17:01 hod. som uhrádzala prevodom sumu 27,80 eur na zakúpenie dvoch woucherov na Krahule /od pondelka do piatku/, Doteraz mi nič neprišlo. Poprosím vás aby ste sa mi na to pozreli. Úhrada bola z účtu 0074225085/0900. Meno : Ferková Erika, ul. Dukel.hrdinov 32/9, 965 01 Žiar nad Hronom. Variab.symbol: 8219247157. e-mail : dzidzae@centrum.sk

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Váš voucher evidujeme ako odoslaný, skontrolujte si prosím vedľajšie priečinky ako spam, reklama, nevyžiadaná pošta… Vaše vouchery viete nájsť aj po prihlásení na náš portál v sekcii „Moje nákupy“. Ak by ste mali naďalej problém nájsť Váš voucher, prosím napíšte nám email na podpora@zlavomat.sk. Prajem Vám pekný deň!

Matejkova

Dobry den,ked si kupim celodenny ski pas ,plati na vsetky vleky? Na pomu aj sedackovu? Dakujem

Zsolt.K.

Ako je to z deťmi nad 6 rokov pri zlavomate ? Nakoľko ta aplikácia ponúka iba jednu verziu zakúpenia,čiže nerozdeľuje deti nad 6 r od dospelých .

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

deti do 6 rokov majú zadarmo a deti nad 6 rokov majú rovnakú cenu ako dospelí.

Pekný deň.

Zsolt Keller

Dobrý deň. Ako si stiahnem aplikáciu voucher na získanie zľavy?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

nech sa páči tu nájdete postup ako stiahnuť aplikáciu: https://www.zlavomat.sk/mobil

Pekný deň.

Katarína

Dobrý deň. Skipas zakúpený v zľave je možné využiť aj cez jarné prazdniny?

SKI KRAHULE

Dobry,Ano

Lenka Filipovičová

da sa mať kupon aj v sms alebo musí byť vytlačený?

SKI KRAHULE

Idealne aby bol viditelny QR

Andrea

Dobrý deň,
ponuka Vaše zariadenie využitie lyžiarskej skolky pre 3, 5– ročné dieta?
Ak áno, sú voľné miesta v termíne 16.2.-19.2.?
Ďakujem, prajem príjemný deň,
s pozdravom,

SKI KRAHULE

Dobrý deň, stredisko ponúka možnosť výuky lyžovania, kontakt 0948 500979 tu si môžete objednať inštruktora
S pozdravom SKI Krahule

Katka m.

Dobry vecer, moze celodenny skipas vyuzit aj dieta vo veku 6 rokov?

SKI KRAHULE

Dobry, je zadarmo

Sabalova dasa

Ake mate moznosti ubytovania

SKI KRAHULE

Skikrahule.sk

Miroslava

Dobrý deň. Nevidim tam kolko bude stat skipas pre dieta od 6 rokov. Dakujem za odpoved. Miroslava

števo

na celodenny skipas mate v popise, ze od pondelka do piatku, ale je tam uvedena platnost do 31.12…len pre istotu, ak si ho kupim, v sobotu 30.ho uplatnit nemozem.

janka koprdova

dobry den objednala som zlu variantu skipasu cca pred hodinou je mozne ju zmenit?objednala som variantu 2 a chcela som varientu cislo1

SKI KRAHULE

Dobry pri pokladni vam to vymenia, ziadny problem😊

Martin

Ak kupim napriklad 10 kuponov, no pre zle podmienky sa nebude dat lyzovat a este ich nevymenim za skipasy, je moznost kupony vratit? Dakujm

SKI KRAHULE

Zo zakona mate 15 dni na vratenie zlavomatu

Monika

Môže využiť tento celodenný skipas aj junior(15 rokov)? Ďakujem

SKI KRAHULE

Ano

Jozef

prosím vás kedy spúšťate prevádzku a bude hneď aj večerné?

SKI KRAHULE

Podla pocasia, sledujte stranku skikrahule.sk,ve­cerne bude hned

IGOR

DÁ SA TAM AJ SÁNKOVAŤ?

SKI KRAHULE

Da, mimo zjazdovky

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore