Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Hodvábenie – maľovanie na hodváb

5,0 / 5 Hodvábenie Bratislava  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Alexandra Erdélyiová

Dobrý deň, v akom čase sa koná kurz?

Hodvábenie

Dobrý deň, pri každom type kurzu sú vypísané termíny a čas začiatku kurzu. Ak máte záujem o konkrétny termín, prosím, napíšte mi e-mail alebo zatelefonujete.

Mária Bakaová

Dobrý deň, veľmi ma to láka, ale nemám žiadne skúsenosti s maľovaním. Môžem prísť aj tak?
A myslíte, že by to zvládla aj moja mamina?
Ďakujem

Hodvábenie

Teší ma Váš záujem…toto je častá otázka: ) Nie je vôbec žiadny problém, ak ešte nemáte skúsenosti s maľovaním. Práve na to slúži tento kurz, aby ste si vyskúšali prácu s hodvábom a naučili sa nové kreatívne techniky. Pomôžem Vám, aby ste to zvládli naozaj bez stresu. Veľmi dôležitou súčasťou kurzu je totiž aj príjemná atmosféra, aby ste si pri tvorení oddýchli, takpovediac „vypli hlavu“ a načerpali novú energiu. Stačí Vám chuť, trpezlivosť a pohodová nálada, a uvidíte, čo všeličo dokážete: ) Na hodvábe vyniknú najmä harmonicky zladené farby, takže maľba, resp. vzory môžu byť aj abstraktné. Pre porovnanie – technika šibori sa mi zdá pre začiatočníka jednoduchšia než akvarelová maľba, ale je to individuálne. Často som mala na kurze dámy, ktoré nikdy nemaľovali, a napriek tomu boli výsledkami svojej tvorby príjemne prekvapené a potešené. Jednoducho, príďte si oddýchnuť a pokojne vezmite so sebou aj maminu. Teším sa na Vás!

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore