Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Super rýchla jazda na tých najluxusnejších autách! Palivo v cene!

4,4 / 5 RACING MOTORS (4 pobočky) Zvolen  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Adriana

Dobrý deň, mohla by sedieť aj tretia osoba v niektorom z tých áut?

RACING MOTORS

Dobrý den, u Aston Martin je to možné, nicméně pro dospělou osobu nepohodlné.

Lucia

Dobry den. Aka je trasa (lokalita BA) v pripade 30min. variantu ako spolujazdec? Dakujem.

Viktória

Dobry den,uz je skoro stred marca a termíny este stále niesu??!! Už pomaly mám obavy že som vyhodila 59eur za nic!

RACING MOTORS

Dobrý den,
řekl bych, že Vaše obavy jsou zbytečné. Stačí skočit na naše stránky www.racing-motors.sk a sekce rezervace nebo přímo sem: https://superjizda.shedlabs.tech/

Petra

Dobrý deň ,stačí sa na mieste preukázať s vytlačeným voucherom kedže to bolo venované ako darček?

RACING MOTORS

Dobrý den,
ano stačí.

Petra

Kedy budú vypísané termíny , keď už február prešiel

RACING MOTORS

Dobrý den, termíny jsou na www stránce v sekci rezervace vypsány.

Nika

Dobrý deň mala by som záujem o variant 10 ale v informaciach vam pise že je potrebne urobit objednavku dvakrat . Teraz neviem či u vas ked si budem rezervovat termn tak ho treba dvakrat rezervovat alebo ako ? a spravne to chapem že je to 2×30 km a sam si vyberiem auto ake budete mat v ponuke alebo mate v ponuke len tie auta ktore mate vypisane vo variantoch vyssie ? Dakujem za odpoved

RACING MOTORS

Dobrý deň, presne tak, pri rezervácií daného termínu a času si urobíte 2 rezervácie. Jednu rezerváciu na jedno auto a druhú rezerváciu na druhé auto. Vozidlá ktoré budú v sezóne 2018 sú vypísané vo variantach. Sám uvidíte v systéme ktoré vozidlá sú va daný termín vypísané. Podľa toho si aj vyberiete. S pozdravom, Racing Motors

Dana

Dobrý den chcem sa opýtať je táto možnosť aj v ziline alebo v okoli ziliny …

RACING MOTORS

Dobrý den,
bohužel. Informace o lokalitách zde: http://www.racing-motors.sk/clanky/lokality/

Anicka

Dobry den, asi pred vcerom som pozerala a bola v ponuke jazda na 30min ako vodic vratane paliva za 49,90€. Kde sa to vyparilo ? Vedeli by ste mi to este ponuknut ?

RACING MOTORS

Dobrý den, tato nabídka je stále k dispozici v seznamu variant.

Petra

Dobrý deň kedy budú dátumy jázd už vypísané?

RACING MOTORS

Dobrý deň, momentálne dokončujeme s IT rezervačný systém. Takže v najbližšej dobe už termíny vypísané budú. Doporučujem si vyplniť pre-rezerváciu, budete u nás v databáze a budete hneď kontaktovaný. Pekný deň.

Claudia Hološková

Dobry deň, dňa 24.1. som si u vás zakúpila voucher na jazdu za 59€ a vôbec mi nejde voucher otvoriť v pc. Píše mi že mám neplatný formát. Vedeli by sme mi s tým pomôcť?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

napíšte nám prosím na podpora@zlavomat.sk a určite vám s tým pomôžeme. prípadne si skúste voucher stiahnuť keď sa prihlásite na zlavomat v sekcii Moje nákupy, kde máte všetky zakúpené vouchery.

Želám pekný deň.

Erik

Dobrý deň, máte 7 vozidiel a na fotke som videl mclaren p1, čítal som že sa sezónne menia autá. Chem sa opýtať či náhodou neviete či bude na rok 2018 aj toto auto k dispozícii a tiež sa chcem opýtať ohľadom trasy na 30min Zvolen. Ďakujem.

RACING MOTORS

Dobrý deň, štandardne vozidlo Mc Laren nemáme, v minulom roku bolo ako náhradné vozidlo. V sezóne 2018 je možné, že sa objaví, ale nie v hlavnej ponuke.

Natal

Dobrý deň chcela by som sa opýtať že či tých 15 minút jazdy pri výbere viacerych vozidiel je iba na jedno auto alebo všetky tie vypísané

RACING MOTORS

Dobrý den, 15 minut se vztahuje na jedno auto.

Jany

Môžu ísť aj 2 osoby (vodič a spolujazdec) na jeden vorcher

RACING MOTORS

Toto není možné. Druhá osoba je instruktor.

Veronika

Mam zakupene 3 krat ale neprisiel mi ani jeden darcekovy voucher co mam robit?

RACING MOTORS

Dobrý den,
musíte se obrátit na zákaznickou podporu. Za Racing Motors Vám nedokážeme takto pomoct.

Patrik

Zdravim, mohli by ste mi prosim nejak vyznacit na mape(podobne ako panovi Matrinovi) okruh z Bory Mall na 30 km ? :) Dakujem za odpoved.

Martina

Prosím vás, ako si zakúpim voucher, aby som si mohla rezervovať jazdu? Alebo ako to vlastne u vás funguje?

RACING MOTORS

Nejprve je třeba poukaz zakoupit a pak na www stránce v sekci rezervace udělat rezervaci.

Adam

Prečo všade na fotografie aj na FB kampan dávate Aventador keď ho nemáte v ponuke ?

RACING MOTORS

Každou sezónu máme navíc vozidlo, které není běžně v nabídce, ale vždy je možno jej vyzkoušet a Aventador byl jedním z nich.

Patricia

Dobry den, chcela by som sa informovat na to, ci je teda palivo v cene, alebo nie. Ak nie, chcela by som ho doplatit, aby bol darcek uplny.
Da sa to? Dakujem

RACING MOTORS

Dobrý den,
vybrat si můžete i poukaz z palivem. V nabídce variant je uvedena tato možnost a nemusíte nic doplácet.

Kornellenka

Keď na titulke máte “palivo v cene” tak prečo keď otvorím tak tam ke presný opak? To prečo zavádzate?

RACING MOTORS

Pokud se díváte pozorněji, tak uvidíte, že nabízíme varianty s palivem i bez. Je jen na Vás jakou možnost si vyberete.

Kristína Tóth

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či môže byť spolujazdec aj 11 ročný chlapec alebo s doprovodom. Ďakujem za odpoveď.

RACING MOTORS

Dobrý den, na sedadle spolujezdce může pokud má min. 150 cm nebo 12 let. Na zadním sedadle v Aston Martin může bez omezeni.

Jana Hudecova

Dobry den,chcem sa spytat mozem kupit jazdu uy teraz chcem to ako vianocny darcek?

RACING MOTORS

Dobrý den, ano. Darujete poukaz na jízdu a dotyčný/á jej využije od jara, kdy se začíná jezdit.

Tomas

Ahoj, ked idem ako spolujazdec, aku rychlost dosiahne vodic?

RACING MOTORS

To už necháme na dohodě mezi Vámi a řidičem.

Laci

Dobrý kde nájdem číslo vourcheru alebo ako ho získam.

RACING MOTORS

Dobrý den, po zakoupení je uveden kód v horní části poukazu.

Laci

Dobrý chcem si kúpiť jazdu a plati sa to vopred, a dalo by sa že to objednam a zaplatím na mieste?

RACING MOTORS

Bohužel to není možné.

Michaela

Dobry den.
Jazdu chcem objednat pre manzela a 10 rocneho syna.
Je potrebne zakupit 2 vouchre?
Pripadne mi poradte auto.
Vopred ďakujem

RACING MOTORS

Dobrý den,
jediná možnost jak by mohli jet oba spolu je vozidlo Aston Martin, který disponuje menšími zadními sedačkami. Pokud by se jednalo o další vozy tedy Ferrari, Lamborghini a Porsche, tak tam je třeba zakoupit jeden poukaz jako řidič a jeden jako spolujezdec. Pak by absolvovali jízdu každý zvlášť.

Andrea Mrvečková

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či sa dá isť s partnerom tak, že on bude šofer a ja spolujazdec.

RACING MOTORS

Dobrý den, tato možnost není, protože ve vozidle je přítomen instruktor a další místo není k dispozici.

EL

Zdravím, mám 196 cm 150 kg. Vojdem sa do niektorého auta?
Ďakujem
 EL

RACING MOTORS

Dobrý den, bude to trochu těsnější, ale vlezete se určitě.

Petra Harišová

Dobry den,ked to chcem pre priatela ako darcek ,vedeli by ste mi postou poslat poukazku?

Zlavomat.sk

Dobrý deň Petra,
zakúpený voucher Vám príde na email, poštou žiaľ neposielame. Pokiaľ máte záujem o darčekový vzhľad, vyberiete si ho sama na vouchery máte možnosť ,,Vybrať darčekový dizajn". Ak by ste mali akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať na podpora@zlavomat.sk

Želám pekný deň.

Monika

Dobrý deň,

Zahŕňa sa do zakupeneho času aj instruktaz alebo je napr. 30 min. voucher plných 30 min. jazdy?

Ďakujem.

RACING MOTORS

Dobrý den,
nezahrnuje. Čas je jen orientační. Důležitá je trasa 30 km. Ta je pevně stanovena.

Veronika

Dobrý deň, je nutné pred jazdou skladať nejakú zálohu, alebo sú všetky poplatky už zahrnuté v cene voucheru?
Ďakujem.

RACING MOTORS

Dobrý den, vše zahrnuto, pokud koupíte variantu s PHM. Kauce se neplatí.

Martin

Dobrý deň chcem sa opýtať na ktorom aute by som si mohol zobrať aj 7rocneho syna?

RACING MOTORS

Dobrý den,
Aston Martin.

Peter

Dobry den pozeram.pri variente porsche beriete 15€ za benzin co.sa my zda prehnane za 15km jazdy viem si doniest v bandaske svoj ? Vynde.ma to na 5 euro :D

RACING MOTORS

Dobrý den. Můžete si zakoupit přímo variantu s PHM a není třeba nic nosit.

Lenka

Dobry den. Chcem sa opytat kde sa da jazdit na Huracane? Je nozbost jazdy aj na SR alebo len CR? Dakujem

RACING MOTORS

Dobrý den,

možnost je jak v Čr tak v Sr.

Martin

Dobry den, v pripade jazdy z Bory Mall na 15 minut sa jazdi tento okruh?

https://goo.gl/maps/8cSVLq9botQ2


Vdaka za odpoved,
Martin.

RACING MOTORS

Dobrý den, ano je to přibližně tato cesta.

Jana

Dobrý deň, chcem sa spýtať, či sú jazdy realizované na okruhu, teda „neobmedzená“ rýchlosť, alebo iba na D1 – v premávke. Ďakujem.

RACING MOTORS

Dobrý den, jízdu na okruhu je možné realizovat pouze na okruhu v Hradci Králové.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore