Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Klasický kurz alebo kondičné jazdy v autoškole Autino

4,8 / 5 Autino - Autoškola Bratislava  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Sona Grenova

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či je ešte možné zakúpiť kondičné jazdy, nakoľko tento typ produktu je už ukončený. Ďakujem za odpoveď.

Autino - Autoškola

Dobrý deň, ľutujeme daný produkt je ukončený. Môžete nás kontaktovať priamo a nájdeme vhodné riešenie pre Vás.
Ďakujeme a pekný deň.
Autino team.

Natália

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či je možné tie 3 hodiny využiť iba na parkovanie – priečne, pozdĺžne na viacerých miestach? Ďakujem

Autino - Autoškola

Dobry den. je na vas ako vyuzijete tie 3× 60 min. mozte aj cvicit iba parkovanie.
S pozdravom Milos AUTINO

Evi Lein

Dobry den, je mozne vyuzit kondicne jazdy aj v sobotu? Lebo cez tyzden niesom v Ba. Su kondicne jazdy aj na aute s automat. prevodovkou?

Autino - Autoškola

Dobry den. Je mozne jazdu dohodnut aj na vikend. Jazda sa vykonava na aute vybavenom manualnou prevodovkou. Milos AUTINO

Robert Miko

Je potrebné ešte niečo platiť za kurz okrem ceny 500 + 19,90 + 33 +25 ? Teda mám na mysli nejaké kolky, či poplatky u lekárov ?

Autino - Autoškola

Dobry den, tak ako ste to napisali tie poplatky to plati, za kolky statu je ta suma 33,–€. Ked si k nam pridete prevziat prihlasku tak na druhej strane je potvrdenie od lekara, kde musi Vas vseobecny lekar potvrdit sposobilost. Lekar si za peciatku moze vypytat nejaky poplatok 10–15€ alebo aj nic, zalezi od Vasho obvodneho lekara.

Viera Budská

Pred časom som si cez internetbenking zaplatila rekondičné jazdy za asi 20€ a dodnes som nedostala voucher. Ak potrebujete, môžem upresniť…Asi malé nedorozumenie…

Autino - Autoškola

Dobrý večer. Môžte nám upresniť čas objednávky a zaplatenia? Vopred ďakujeme.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore