Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Wellness pobyt v Liptovskej Teplej s vyhrievaným bazénom, wellness a aktivitami pre deti

4,5 / 5 Penzión Motýľ Bešeňová (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Mišell Hájeková

Dobry den. Chcela by som sa informovat na cenu keby sme isli na pobyt cez tyzden za 159e dve osoby kolko by to bolo aj s dietatom ma 9r aka by bola konecna cena a co tak bude zahrnute

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

príplatok za dieťa je nasledovný: Jedno dieťa do 11,99 rokov ubytovanie na prístelke zadarmo + doplatok za polpenziu 14 €/noc. Príplatok sa hradí priamo na mieste, avšak je potrebné informovať hotel, že máte záujem o izbu s prístelkou.

Želám pekný deň.

marianna

Dobrý večer, ak by som tento pobyt objednala ako darček, dotyční si môžu dátum pobytu vybrať sami neskôr? Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

samozrejme termín si môžu obdarovaní vybrať sami.

Želám pekný deň.

Ján Bedrich

Zdravím.
Mám záujem o využitie vašich služieb v termíne 19.1.-21.1.2018.?
S manželkou máme výročie a bol by to darček.
Prosím spätnú väzbu.
Ďakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

na daný termín je potrebné kontaktovať priamo hotel na info@penzionmotyl.sk alebo t.č. +421 905 833 069.

Dominika

chcem sa spýtať je možné sa u Vás ubytovať v dvojlôžkovej izbe s prístelkou pre jednu dospelú osobu ? a 2 ročné dieta?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Osoba staršia ako 12 rokov alebo 3. osoba: 32 €/noc na prístelke s polpenziou, je potrebné kontaktovať hotel, s tým, že potrebujete aj prístelku. 2 ročné dieťa do 3 rokov bez nároku na prístelku a stravu zadarmo.

Róbert

Zdravím, máte voľné termíny na víkendy pre dve osoby s polpenziou na dni 19.-21.1.2018, resp. 2.-4.2.18 ?

Jozef

Zdravím je u vás možný aj tkz.privátny wellness?

Nat

Dobrý deň, máte voľne od 4.-7..1.2018
A 11–14.1.2018?
Ďakujem

Lucia

Dobrý deň, pobyt sa da zajednat aj na vikendy ?

Zlavomat.sk

Dobrý deň Lucia,
je potrebné si zvoliť variant pobyt cez týždeň alebo víkend, kde je možné voucher využiť aj cez víkend.

Natália

Dobrý deň, kedy posielate voucher do koľkých dní??

Zlavomat.sk

Dobrý deň, voucher Vám bol odoslaný 13.11.2017, prosím skontrolujte si aj priečinky spam. Taktiež všetky zakúpené vouchery nájdete aj po prihlásení v profile Moje nákupy.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore