Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Balíčky plné chuti a zdravia: jahody, ríbezle a ďalšie ovocie sušené mrazom

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Marcela

Doplnate priebezne do e-shopu vypredane druhy (ci mam sledovat)?

Ivana K

Dobry den, to ovocie je momentalne mrazene? Musi byt v mraznicke?
Dakujem

Zuzana Kurkova

Zdravím, mala som toto ovocie zmrazené a chcem sa opytat či je to veľmi kalorické? Môžem to aj večer jesť? Konkrektne jahody alebo maliny

Veľkoobchod Pohoda

Dobrý den,
Ovoce sušené mrazem je naturál, tedy jako byste jedla čerstvé.
Musíte si sama rozhodnout, zda ovocné cukry budete jíst před spaním.
Hezký den, Radka

Zuzana

Zdravím, ako funguje nákup cez Zlavomat ? ak si objednám kedy a ako sa platí ?
ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň Zuzana,

cez Zlavomat si objednávate priamo tovar, ktorý zaplatíte buď bankovým prevodom alebo kartou online. Ak nemáte účet, je možné zvoliť platbu bankovým prevodom a zaplatiť priamym vkladom v ČSOB banke. Použijete údaje, ktoré Vám budú doručené e-mailom po objednávke.

Želám pekný deň.

Vlasta Čagalová

Dobrý. Viete mi spojiť dve objednávky do jednej? Som si nevšimla že mate viac druhov balíčkov sušeného ovocia.

Zlavomat.sk

Dobrý deň Vlasta,

pokiaľ ste si už tovar objednali, prosím skúste kontaktovať priamo dodávateľa, či je to možné. Prípadne Vám vieme objednávku vystornovať a zadali by ste ju nanovo. Ak by ste mali ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať na podpora@zlavomat.sk

Želám pekný deň.

Norika

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať či je tam pridávaný cukor a ako si mám objednať na jedno poštovné viac druhov ovocia – 3 balíčky, ak nechcem zaplatiť za každý kus poštovné.

Zlavomat.sk

Dobrý deň Norika,

Lyofilizované čiže mrazom sušené ovocie nestráca svoju lákavú farbu, chuť ani vôňu a v maximálnej miere sú v ňom zachované aj vitamíny a minerály. Navyše nie je dosladzované, takže sa jedná o naozajstnú prírodnú pochúťku. Nenechajte sa zmiasť ani nízkou gramážou. Na výrobu 100 g lyofilizovaného ovocia je totiž potrebné okolo 1 kg ovocia čerstvého. Ak si chcete na jedno poštovné objednať viac druhov, je potrebné vložiť do košíka prvý kus a tam hore Vám nabehne zelené políčko Do košíka bolo pridané: Balíčky plné chuti a zdravia: jahody, ríbezle a ďalšie ovocie sušené mrazom. Vybrať ďalšiu ponuku », a následne si vyberiete ďalšiu ponuku. Ak by ste mali s nákupom problém, kontaktujte nás na podpora@zlavomat.sk a radi Vám pomôžeme.

Želám pekný deň.

kesydy kesydy

aj mňa zaujímai či je tam pridávané sladidlo a ak áno, v akej miere? Poprípade vložte zloženie. Ďakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
Lyofilizované čiže mrazom sušené ovocie nestráca svoju lákavú farbu, chuť ani vôňu a v maximálnej miere sú v ňom zachované aj vitamíny a minerály. Navyše nie je dosladzované, takže sa jedná o naozajstnú prírodnú pochúťku.

Daniela Halašová

prosim, je to bez sladenia a chcemikalii?

Zlavomat.sk

Dobrý deň Daniela,
Lyofilizované čiže mrazom sušené ovocie nestráca svoju lákavú farbu, chuť ani vôňu a v maximálnej miere sú v ňom zachované aj vitamíny a minerály. Navyše nie je dosladzované, takže sa jedná o naozajstnú prírodnú pochúťku. Nenechajte sa zmiasť ani nízkou gramážou. Na výrobu 100 g lyofilizovaného ovocia je totiž potrebné okolo 1 kg ovocia čerstvého.

Želám pekný deň.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore