Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

SPA wellness pobyt v Hoteli LESNÁ**** vo Vysokých Tatrách

Mimoriadne
Mimoriadna ponuka, ktorá patrí medzi 10 % najlepšie hodnotených ponúk na Zľavomate a zároveň má dostatočný počet recenzií.
4,8 / 5
Hotel LESNÁ**** Vysoké Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
lucia

Dobrý deň, chcela by som sa vas opýtať ci budete mat volne izby od 5.4–7.4.2018 dakujem

Hotel LESNÁ****

Dobry den, pani Lucia, dakujeme za prejaveny zaujem o pobyt hotela Lesna****.
V termine od 6.4.-7.4. (1 noc) sa na hoteli kona exkluzivita a hotel bude v tieto dva dni rezervovany pre uzavretu spolocnost. Ubytovanie je mozne od 7.4.2018. V pripade akychkolvek dalsich otazok nas prosim nevahajte kontaktovat mailom: recepcia@hotellesna.sk alebo telefonicky. Prajem Vam pekny den. S pozdravom Patricia Glejdurova, recepcia hotela Lesna****.

Pavol

Dobry vecer. Chcel by som sa opytat ci sa nachadza televizia v izbe alebo nie.
Dakujem

Hotel LESNÁ****

Dobry den, pan Pavol,
dakujeme za prejaveny zaujem o sluzby hotela Lesna****.
V kazdej izbe sa nachadza v spalnovej casti TV.
V pripade akychkolvek dalsich otazok nas prosim nevahajte kontaktovat mailom: recepcia@hotellesna.sk alebo telefonicky.
Prajem Vam pekny den.
S pozdravom
Patricia Glejdurova, recepcia hotela Lesna****.

Miriama

Dobry den, chcela by som sa opytat, ci moze byt pobyt (2noci-189€) obsadeny len jednou osobou.
Dakujem.

Miloš Marcin

Dobrý večer,
Mohol by som sa opýtať. Chcel by som si zarezervovať u vás pobyt od 16.2.2018 do 18.2.2018 máte volný termín ?
Vopred ďakujem za odpoveď.

Renáta

Dobrý deň, chcem sa spýtať ci máte detský kutik, a ako kde najdem foto?

Hotel LESNÁ****

Dobry den pani Renáta, dakujeme za prejaveny zaujem o sluzby hotela Lesna****. Bohuzial, detsky kutik mame od Noveho roka zruseny. V pripade akychkolvek dalsich otazok nas prosim nevahajte kontaktovat. Prajem Vam pekny den. S pozdravom, recepcia hotela Lesna****.

Eduard

Dobrý deň, mám na vás dve otázky:

  1. dá sa vo vašom spa byť aj dlhšie ako 2 hodiny? kebyže ideme do izby superior suite, na vašej stránke bolo neobmedzené.
  2. Je možné si dokúpiť k balíčku aj neskorší check out? Videl som to v ponuke na stránke hotela. 
Ďakujem za odpoveď
Hotel LESNÁ****

Dobry den prajeme, pan Eduard,
dakujeme za prejaveny zaujem o pobyt v hoteli Lesna**** v Starej Lesnej.
Vstup do wellness pre ubytovanych hosti je 1 x denne neobmedzene.
Ano, je mozne doplatit si aj neskorsi check out za doplatok:
do 12:00 hod. doplatok 10€
do 15:00 hod. doplatok 20€
do 18:00 hod. doplatok 40€
V pripade zaujmu o late check out je potrebne nas vopred na recepcii informovat.
S pozdravom
Barbora Rothova

janka

Dobrý deň, chcem sa spýtať či sa dá dokúpiť i večera do ponukaného balíčka.....chcem to dať ako darček.Ďakujem

Hotel LESNÁ****

Dobry den prajeme, pani Janka,
dakujeme za prejaveny zaujem o pobyt v hoteli Lesna**** v Starej Lesnej.
Zavisi od toho, o aku ponuku mate zaujem, kedze je mozne zakupit aj pobyt s polpenziou.
Ak Vam tato alternativa nevyhovuje, samozrejme aj ponukam s ranajkami je mozne doplatit aj vecere v cene 20€/dospela osoba/noc.

V pripade akychkolvek dalsich otazok Vam radi odpovieme priamo na recepcii: recepcia@hotellesna.sk
S pozdravom
Barbora Rothova

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore