Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Krásne plné a zvodné pery pomocou kyseliny hyalurónovej

4,6 / 5 DERMACENTER & DENTALCENTER & PLASTICCENTER Bratislava - Ružinov  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Dominika

Dobry den, celkova cena za 1ml kyseliny h. je momentalne za akciovu cenu 129€ alebo sa nieco priplaca? Napr.konzultacia.
Dakujem za odpoved

DERMACENTER

Dobrý deň,
cena 129€ v sebe zahŕňa aj konzultáciu. Dopláca sa len lokálne anestetiku 20€ pre znecitlivenie v prípade ak ho budete potrebovať.

Barbora

Dobrý deň. Mala by som záujem o zväčšenie pier ale za použitia 2ml, pretože som mala skúsenosť s tým, že som si už dávno dala 1ml kyseliny hyaluronovej a vôbec to nebolo vidno.
Dá sa ten druhý 1ml dokúpiť u vás po konzultácií alebo je lepšie si ho zakúpiť tu?
Ďakujem za odpoveď.

DERMACENTER

Dobrý deň,
u nás na prevádzke si viete kúpiť ďalší milileter už len za cenníkovú cenu s 20 % zľavou do konca januára. V prípade ak si chce kúpiť kyselinku za rovnakú cenu musíte si ju zakúpiť cez zľavomat. Odporúčame Vám preto prísť najprv na konzultáciu k pani doktorke a následne si dohodnúť termín aplikácie. Cena konzultácie je 15€.

Lisa

Dobry den,

tato ponuka sa tyka len ruzinovskej pobocky, alebo plati aj v ostatnych pobockach?

dakujem

DERMACENTER

Dobrý deň,
momentálne nám táto akcia prebieha v prevadzke v Bratislave v RETRO Shopping a v Nitre v OC MLYNY.

Miska

Dobry den,

chcela by som sa opytat kolko je potrebne doplatit za anestetikum.

Dakujem

DERMACENTER

Dobrý deň,
doplatok za lokálne anesttikum v prípade záujmu je 20€.

Barbora

Dobrý deň prajem. Chcela by som sa spýtať, aká suma sa na mieste dopláca za znecitlivenie miesta pred zákrokom v prípade zväčšenia pier, nakoľko som v hodnoteniach čítala ,že toto znecitlivenie nie je v zahrnuté v cene zákroku. Ďakujem

DERMACENTER

Dobrý deň,
cena lokálneho anestetika je 20€.

Frederika

Dobry den.Chcela by som si aplikovat kys.hyalurono­vu.Treba sa telefonicky objednat ked chcem vyuzit ponuku na zlavomate?Dakujem.

DERMACENTER

Dobrý deň,
po zákupení voucheru nás prosím kontaktujte telefonicky a dohodneme Vám termín aplikácie. :)

Jana

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či nie je problém, keď som mala asi pred mesiacom aplikovanú kyselinu hyaluronovú inej značky?

DERMACENTER

Dobrý deň,
ak chcete aplikovať kyselinu do tej istej oblasti tak v tom prípade to nebude možné. Aplikácia je možná až o 6 mesiacov po zákroku.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore