Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Sada náhrdelníku a náramku z chiriurgickej ocele

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Stefany

Dá sa tovar na zľavomate objednať aj na dobierku? Som starší človek a nemám žiadnu platobnú kartu. Chcela by som si objednať set náhrdelník a náramok z chirurgickej ocele v hodnote 8,49. Ďakujem za odpoveď.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

platba je možná iba bankovým prevodom alebo kartou online, pokiaľ nemáte takúto možnosť, zvolíte platbu bankovým prevodom a môžte to ísť uhradiť priamo do ČSOB banky, na základe informácií, ktoré vám prídu do emailu. Platba na dobierku nieje možná.

Želám pekný deň.

leena

dobry den, aka je dlzka retiazky, a je to pansky ci damsky set. dakujem

e-sperk.sk

Dobrý deň,
Pri každom sete je popis a sety su unisex čiže vhodné pre pre pánov alebo pre dámy pod&ĺa vkusu.
S pozdravom Tým e-sperk

Oľga

Dobrý večer, v ponuke je retiazka plus náramok, al. náhrdelník plus náramok. Ďakujem.

e-sperk.sk

No tak ako to máte napísané v popise
retiazka a náramok
Btw retiazka a náhrdelník nieje to isté :)
S pozdravom
Tým e-sperk

Ali

Prosím Vás, dajú sa náhrdelníky a najmä náramky skrátiť? Dokážem to aj sama alebo je potrebné Vám vopred nahlásiť pri objednávke akú dĺžku by som potrebovala? Ďakujeme za odpoveď.

e-sperk.sk

Dobrý deň áno setik si viete skrátiť aj sama prípadne nám požadované rozmery napíšte do mailu a skrátime Vám to bez problémov bezplatné:)
S pozdravom
Tým e-sperk

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore