Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Ošetrenie CO2 resurfacing – estetická dermatológia ­zameraná na omladenie

4,6 / 5 DERMACENTER & DENTALCENTER & PLASTICCENTER (2 pobočky) Nitra  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
annabertova

dobry den je treba sa objednat na omladenie pleti a kde presne sidlite prvy termin po velko.sviatkoch 0944706783

Tea

Dobry deň, chcem sa opýtat, ci je vhodne CO2 vysetrenie na pleť, ktora ma bolestive vyrazky, ktore su skor vodnate.Ďakujem

Eva

Dobry den, je metoda CO2 vhodna na odstranenie vyrazok a jaziev, alebo skor drakula terapia? Budete ju mat v ponuke aj na Zlavomate v blizkej dobe? Ďakujem

DERMACENTER

Dobrý deň,
v prípade jaziev a akné by sme Vám skôr odporúčali ošetrenie s CO2 laserom. Plazmalifting je skôr určený na regeneráciu. Momentálne neplánujeme mať plazmalifting v ponuke na zľavomate.

Daniela

Dobry den, mam viditelne pigmentove skvrny na licach.Jedna je dost vyrazna a velka.Je mozne ju odstranit laserom?

DERMACENTER

Dobrý deň,
v prípade pigmentových škvŕn odporúčame absolvovať ošetrenie Qswitched laserom prípadne aplikovať chemický peeling. Závisí to od stavu a veľkosti. Odporúčame sa Vám objednať na konzultáciu k pani doktorke, ktorá sa na Vás pozrie a odporúča Vám najlepšiu liečbu pre Vás.

Tina

Dobrý deň prajem
Mám rozšírené pory na čele, je riešením toto ošetrenie?
Ďakujem veľmi pekne za odpoved

DERMACENTER

Dobrý deň,
Áno riešením je sj toto ošetrenie.

Jana

Dobrý deň chcem sa opýtať či CO2-kou sa odstránia vrásky pod očami ,prípadne čo je vhodné na odstránenie okrem botoxu,Ďakujem

DERMACENTER

Dobrý deň,
Odporúčali by sme Vám prísť na konzultáciu k pani doktorke, ktorá by sa na vrásky pozrela a podľa stavu by sme vedeli aplikovať mezoterapi alebo Redensity II. Co2 pod oči neodporúčame.

Meggie

Dobry den , ja mam dost hlboke jayvy po akne, vyrazne a po celej tvari, pomoze mi toto osetrenie ? Teda s akym vysledkom mozem pocitat po 2 osetreniach ? A v akom casoovom odstupe sa daju osetrenia robit ?

DERMACENTER

Dobrý deň,
ošetrenie je možné absolvovaťmedzi sebou za 3–6 týždňo v závislosti od typu a stavu pokožky. V prípade ak sú jazvy po akné veľmi hlboké a pokožka je hrubšia v tom prípade je potrebné absolvovať 3–5 sedení. V prípade ak je pokožka jemnejšia vtedy sú potrebné 2–3 sedenia.

Eva

Dobrý deň,
je toto ošetrenie vhodné aj na spevnenie ochabnutej pokožny na spodnej sánke?

DERMACENTER

Dobrý deň,
v prípade ak máte opadnutú pokožku v obasti sánky skôr by sme Vám odporúčili ošetrenie Prime Lifting, kde sa aplikujú mezonite do pokožky pre spevnenie a prirodzený lifting.

lenka

Dobrý deň , chcela by som sa opýtať či sa voucher vzťahuje aj na odstraňovanie strií a ak áno na akú veľú plochu asi. Ďakujem

DERMACENTER

Dobrý deň,
voucher sa vzťahuje na omladenie pokožky. V prípade záujmu o odstránenie strie je cena na klinike 99€.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore