Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Dámsky strih, farbenie a kúra na vlasy Redken

4,2 / 5 On Edge hairdressing (3 pobočky) Martin  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Julka

Dobrý deň,
Som v 8 mesiaci tehotenstva a preto by som chcela vedieť, či vaše farby obsahujú amoniak.
Ďakujem krásne za odpoveď.

Lejka Snopková

Dobrý deň keď si kúpim voucher za 23 eur na dlhé vlasy pod lopatky a chcem.stiahnut farbu na svetlejší odtieň blond (mám blond,ale.vhgem svetlejšiu) bude sa ti dať v cene voucheru? Ďakujem

On Edge hairdressing

Dobry den da sa ale bude vam učtovany doplatok za sťahovanie podľa dlžky vlasov od 15–20€

Lucia

Dobry den,
Je v cene aj farbenie v podstate ani nie hustych vlasov na blond s priplatkom ?

On Edge hairdressing

Dobry den zaleži aky pukaz si kupite

Eva

Dobry den prosim vas ak sa vlasy farbia metodou balayge tak sa iba zosvetluju jednotlive pramene ci sa zafarbia aj pripadne odrosty ci sediny? Dakujem

On Edge hairdressing

Dobry den je to individualne niekedy je potrebne zosvetlovat spodok vlasov farbit aj vrch hlavy niekedy nie . Poukaz je na zakladnu službu a v pripade potreby sa učtuje priplatok za farbenie alebo tonovanie

Julia

Dobri vecer chcela om sa spitat kolko bisom zaplatila za farbenie vlasov sivej farby dakujem

On Edge hairdressing

Dobry den to je indivudualne akej farby vlasy mate a ake su dlhe a huste cena je od 30€ do 80€

Denisa

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či sa dá za cenu kupónu 35 eur urobiť melír,ďakujem

On Edge hairdressing

Dobry den to je individualne nakolko nevieme aky husty melir chcete ake dlhe a huste vlasy mate ale urcite sa da kupon uplatnit popripade s nejakym doplatkom ak bude treba

DOMINIKA

Dobrý deň chcem sa opýtať či je v cene aj farbenie vlasov chcela by som hnedé tak preto sa pýtam či aj farbenie je v cene ďakujem 🙂

On Edge hairdressing

Dobry den ano aj farbenie je v cene len ked su vlasy huste alebo dlhe tak je uctovany doplatok ale ten je velmi nizsky

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore