Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Pobyt v nových exkluzívnych apartmánoch HREBIENOK RESORT

4,5 / 5 HREBIENOK RESORT Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Dana

Dobry den, radi by sme zakupili kupony na termin od 13.6.-17.6. (4noci)
3 rodiny ( 2 dospeli, 2 dospeli, 2dospeli +2deti do 6 rokov) kazda 2 kupony na 2 noci s polpenziou. Spolu 6 kuponov.
Mate prosim v tomto termine volne izby/studia?
Ako je prosim riesene spanie pre deti? Je tam postel a rozkladacia pohovka?
Dakujem za skoru odpoved.
 Dana

HREBIENOK RESORT

Dobrý večer,
v danom termíne máme voľné kapacity.
Prístelky sú riešené rozťahovacou sedačkou, ktorá slúži ako lôžko pre jednu osobu alebo pre dve osoby.
Prajeme pekný zvyšok večera.
HREBIENOK RESORT

Lucia Kubikova

Dobry večer
Chcela by som sa opýtať ci je možné uplatnit zľavu na termín 24.4.2018–28.4.2018 štúdio pre 3 osoby

HREBIENOK RESORT

Dobrý večer,
kupón je možné využiť od 12.03 – 28.06.2018. Tretia osoba (v prípade, že je staršia ako 11,99 rokov) dopláca 25€/noc.
Prajem pekný zvyšok dňa!
Hrebienok Resort

Michal Rada

Dobry den. Prosim Vas da sa ubytovat v termine 16.2.2018 – 18.2.2018 dve osoby s polpenziou alebo iba s ranajkami? Aka by bola prosim Vas cena? Vopred velmi pekne dakujem

lubos

Dobrý den, když si zakoupím voucher dnes a zítra zaplatím a v neděli bych chtěl již voucher využít. Je to možné udělat abych voucher dostal do soboty na email a mohl ho využít?

Anna

Dobrý deň zakúpila som si variant 4dni 3 noci zaplatila som čo ďalej prídete mi kupón alebo voucher domov

Zlavomat.sk

Dobrý deň Anna,

voucher Vám bol odoslaný na email 8.1.2018, a dnes som Vám ho preposlala znovu. Vouchery na adresu domov neposielame. Skontrolujte si prosím email, aj priečinok spam a reklamný priečinok. Všetky vaše vouchery nájdete aj po prihlásení na stránku v sekcii Moje nákupy.

Želám pekný deň.

Semešová

Prosím aký je doplatok pre prístelku dospelý človek na 3 noci, mame záujem kupón za 177 E, dakujem

HREBIENOK RESORT

Dobrý deň,
cena za prístelku je 25€ na noc, teda cena prístelky na 3 noci vyjde na 75€.
S pozdravom
HREBIENOK RESORT

Veronika Hustopecká

Dobrý den. Máte volno od 12.3. – 16.3 2018? Pro 2 dospělé osoby a 3 děti . Věk 16,15 a 7 let. Jaký kupon zakoupit? Díky Veronika

HREBIENOK RESORT

Dobrý deň,
apartmán pre 5 osôb máme len jeden a na ten sa nevzťahuje Zľavomatová akcia. Prenajať si luxusný apartmán pre 5 osôb môžete priamo cez našu stránku.
Prajem pekný deň!

Veronika Nečasová

Dobrý den, máme dvě děti 11let a 13 let je možné doplatit i 13. leté dítě? A kolik by to stálo, chtěli bychom být všichni na jednom pokoji. A máme zájem o polopenzi. 3 noci mimo sezónu. Děkuji Veronika Nečasová

HREBIENOK RESORT

Dobrý deň,
je možnosť doplatiť si prístelku. Cena prístelky je 25€/noc.
Cena polpenzie je 12€/osoba/deň.
S pozdravom
HREBIENOK RESORT

Ela

Dobry den. Citala som niekolko recenzii o apartmanoch a viacero ludi komentovalo spolocnu terasu. Chcela by som sa spytat, ci je mozne dostat izbu s vlastnou terasou/balkonom? Ak mam zaujem o takuto izbu, mam sa
obratit priamo na resort? Dakujem pekne za Vasu odpoved.

HREBIENOK RESORT

Dobrý deň,
kontaktujte, prosím, priamo recepciu. 052/38 11 403
S pozdravom
HREBIENOK RESORT

Dagmar Mihalečková

Dobrý deň ,
chcem sa opýtať či je možné si u vás ešte rezervovať pobyt na 29.1 na 2 noci alebo 3 noci pre 4 osoby?

HREBIENOK RESORT

Dobrý deň,
v danom termíne máme dispozícií posledný apartmán. V prípade záujmu nás, prosím, kontaktujte telefonicky alebo e mailom.
S pozdravom
HREBIENOK RESORT

Katarina Perczeová

Dobrý den. Zakupila som si pobyt pre dve osoby na dve noci od 26,1,–28,1 a chceli by ist s nami aj kamarati do dalsej izby no neda sa mi zarezervovat cez portal na tento isty termin …uz mate plno? lebo ponuka alternativu streda az piatok a sobota az pondelok…
dalo by sa spristupnit este jeden 26–18,1 termin s polpenziou? dakujem za odpoved
Perczeova

HREBIENOK RESORT

Dobrý deň. Áno vo Vami požadovanom termíne Vám nevieme poskytnúť ďalší apartmán pretože sme plne obsadený.
S pozdravom HREBIENOK RESORT !

Jan

Dobry den, mam zaujem o zakupenie kuponu, variant 4 dni/3 noci s polpenziou. 5 dospelych osob. Potrebujem zakupit 3 kupony, alebo existuje nejaky iny variant pre 5. osobu (napr. jednolozkova izba)?
Dakujem

HREBIENOK RESORT

Dobrý deň, čo sa týka ZĽAVOMATU tak žiaden iný variant neexistuje a taktiež nemáme 1 – lôžkové izby. Ak chcete rezervovať pobyt pre jednu osobu tak buď cez našu oficiálnu stránku alebo telefonicky cez recepciu. Prajem pekný deň!

David Puvák

Dobrý deń chcem sa opýtať na termín od 30.12.2017 do02­.01.2018 mate niečo volné pre 2 osoby??

HREBIENOK RESORT

Dobrý deň,
tento termín máme už pár mesiacov vypredaný. Prajem pekný deň! Hrebienok Resort

Katarina Perczeová

Dobrý den :D
Sme 4 dospele osoby a chceli by sme ubytovanie 5.1.az 7.1.2018 mate ešte volne ubytovanie v tomto termine … ak ano ake kupony odporučate zakupit
dakujem za odpoved Perczeova

HREBIENOK RESORT

Dobrý deň,
je nám ľúto, no v tomto termíne už nemáme voľné apartmány.
Prajem pekný deň!
Hrebienok Resort

Alena

Dobrý deň, mám záujem o pobyt v termíne 3.-5.2.2018 pros­tredníctvom zľavového kupónu s polopenziou za 150Eur pre 2 osoby /1 dospelá +dieťa 13r./ a ešte k tomu jedno dieťa vo veku 7 rokov. Je v tomto termíne voľné štúdio s prístelkou resp.apartmán s prístelkou?Ra­ňajky pre dieťa sa doplácajú 6Eur/deň a koľko je doplatok za večeru pre toto 7ročné dieťa na deň? Akou formou sú podávané raňajky a večera? Je pre 7 ročné dieťa nižšia cena za raňajky a večeru v porovnaní s dospelým?Ďakujem

HREBIENOK RESORT

Dobrý deň,
vo Vami zvolenom termíne ešte máme voľné posledné apartmány. Druhé dieťa do 12 (11,99) rokov máte zadarmo. Ponúkame možnosť raňajok (6€/deň) alebo polpenzie (12€/deň). Ceny pre deti sú rovnaké ako pre dospelých. Raňajky sú podávané formou švédskych (bufetových) stolov a na večeru ponúkame 2-chodové menu, na výber z 2–3 jedál. Prajem pekný deň!

Dušan

dobry den
poprosim o kalkulaciu pobyt na 3 noci 2 dospely a 2deti 12 a 6 rokov s polpenziou
v termine v tyzdni od 17.2 – 25.2 dakujem za info

Krivdova

Chcem sa opýtať mali by sme záujem o apartman pre dve osoby na 2 noci , ale pride aj dcera, môžeme doplatiť prístelku dcére? Termín 24.2–26.2.2018
A ktorý kupon kúpiť?

HREBIENOK RESORT

Dobrý deň,
žiaľ, vo Vami zvolenom dátume nemáme k dispozícií kupóny. Každý kupón má iný termín využitia.
Obdobia, kedy môžete kupóny využiť : do 15. 2. 2018, 12. 3. – 28. 6. 2018, 3. 9. – 20. 12. 2018.
Doplatiť prístelku pre dcéru môžete.
S pozdravom
HREBIENOK RESORT

Alex

Dobrý deň mala by som záujem o ubytovanie 2 dospelý a 2 deti vek 17 a 13 termín od 3,1,2018 do 5,1,2018 mate niečo volné.

Veronika Šestáková

dobrý deň, chcela by som sa spýtať či je na kupón možné ubytovať 3 dospelé osoby a dieťa vo veku 5 rokov. a či je v blízkosti sánkovacia dráha. vopred ďakujem

HREBIENOK RESORT

Dobrý deň, na kupón je možné ubytovať maximálne 2 osoby a áno z Hrebienku dole sa dá sánkovať.
Prajem pekný zvyšok dňa.

Martin Horváth

Dobrý deň, ďakujem za odpoveď. V tom prípade by sme mali záujem o pobyt na 3 noci v termíne 2.1. – 5.1.2018. Sme 2 dospelý a dieťa /1 rok/. Viete mi povedať, ktorý kupón treba zakúpiť ?

Dakujem. :-)

HREBIENOK RESORT

Dobrý večer, v poriadku. Odporúčam vám zakúpiť kupón – 4 dni (3 noci), 2 osoby NEOBMEDZENÉ VYUŽITIE – TIP na darček za 267€. A je už na vás či s vami bude dieťa spať vo veľkej posteli alebo si priplatíte detskú postieľku za 10€/noc.
Prajem, pekný zvyšok dňa.

Martin Horváth

Dobrý deň, bol by voľný termín v období 2.1. – 5.1.2018, alebo 3.1. – 6.1.2018?

Dakujem za odpoved.

HREBIENOK RESORT

Dobrý deň v oboch Vami požadovaných termínoch máme niečo voľné. :)

Eva Dubovská

Dobrý deň,

chcem sa opýtať, či je možné sa v danom zariadení ubytovať od 27.12.2017 do 5.1.2018, a to 2 dospelí a 2 deti?

Ďakujem za odpoveď.

Dubovská

HREBIENOK RESORT

Dobrý deň,
v tomto termíne máme bohužiaľ všetko obsadené.
Prajeme pekný zvyšok dňa
HREBIENOK RESORT

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore