Ponuku Pivné sety pre všetkých vášnivých pivárov! môžu zakúpiť iba osoby staršie ako 18 rokov.

Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Pivné sety pre všetkých vášnivých pivárov!

4,9 / 5 Beer shop Bratislava - Dúbravka  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
L

prosím vás dá sa zaplatiť na mieste keby som si osobne pre to prišla? bola mi odcudzena penazenka s kartami..

Beer shop

Áno, je to možné. Zastavte sa.

Jano

Dobrý deň.

Chcem sa spýtať – rád by som si u vás kúpil pivný set koštovku. Táto by mala byť darom pre môjho kamaráta, ktorý býva v Bratislave. Je možné, že by ste mi za príplatok nejak nepriehľadne zásielku zabalili (najlepšie darčekové balenie)? Nie som totiž z Bratislavy, takže by som si zásielku nemal ako vyzdvihnúť.

Vopred vďaka za odpoveď.

Beer shop

Dobry den. Ano, tuto sluzbu pre Vas mozme urobit. Ak chcete vytvorte si subor formatu A4, nieco ako venovanie, zaslite nam to mailom, my to vytlacime a vlozime do prepravky pred zabalenim.
s pozdravom Morepiva.sk

zákazník

Pekný deň.
Chcela by som pivný set za 17,90 €, k tomu zaplatím zálohu 6 € = 23,90 €.
Nikde ale nie je napísaná cena dopravy mimo Bratislavy, takže mi prosím napíšte, či je možné doviezť to aj na stredné Slovensko a za akú sumu.
Nemáte skúsenosť, či bedničku + fľašky môžem neskôr normálne vrátiť v niektorom z obchodných reťazcov?

Beer shop

Dobrý deň.
Je mi ľúto, ale dopravu mimo Bratislavy nezabezpečujeme. Obchodné reťazce zväčša nevykupujú obaly, ktoré nepredávajú.
Aj to jeden z dôvodov, prečo prepravky nezasielame.
Martin Varga Morepiva.sk

M

zdravim,

konkretne ake piva su v ponuke Pivná koštovka – 20 druhov pív z 10 pivovarov?

dakujem

Beer shop

Dobrý deň.
V priemere máme na sklade 50 druhov pív z viac ako 20 pivovarov.
Koštovka nemá pevne stanovené pivá, ktoré musí obsahovať.
Ak prídete osobne, môžte sa spolupodielať na výbere jednotlivých pív.
Ak chcete bližšie info o pivách pozrite:
http://morepiva.sk/eshop/priamo-k-pivu/
s pozdravom
more piva.sk

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore