Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Perfektná rodinná zábava a relax v Aquaruthenia Svidník

Populárne
Ponuka, ktorá má veľmi vysoké hodnotenie od našich zákazníkov a dostatočný počet recenzií.
4,6 / 5
Aquaruthenia Svidník  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Benefity
Brigit

Dobrý deň,
chcela by som sa informovať akú dlhú dobu je vstup po zakúpení platný, teda do kedy ho je potrebné využiť? ( 9,90 ,– 3 hodinový + sauna )
Ďakujem za odpoveď

Aquaruthenia

Dobrý deň.Akcia je paltná do 29.3.2018

Ingrid

Je nejaka akcia aj jeden dospeli a jedno dieta?

Aquaruthenia

Dobrý deň

Akcie máme v 4 možných variantoch, zasielalam link : https://www.zlavomat.sk/akcia/627526-vstupy-do-aquaruthenia-svidnik

Jaroslava

Dobry den, poslala som mail na recepciu, ale dosla mi nejaka odpoved v nemcine, preco?

Aquaruthenia

Dobrý deň

Prosím pošlite email ešte raz na manazer@aquaruthenia.sk. Ďakujem

Maria Labudova

Dobry den.Chcem sa opytat zaplatila som si vstup ale asi som zadala zlu mailovu adresu.Dakujem s pozdravom.La­budova

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

voucher vám bol odoslaný 19.2. a dnes som vám ho preposlala znovu, len si prosím skontrolujte aj priečinok spam a vedľajšie priečinky. Všetky vaše vouchery nájdete aj po prihlásení na stránku v sekcii Moje nákupy.

Pekný deň.

Milan

Dobry den .Ak si zakupim 2× 3hodinovy vstup so saunami za tych 9.9 na osobu tak mozem to vyuzit kedykolvek ?aj cez vykend ?dakujem za odpoved

Aquaruthenia

Dobrý deň, áno aj počas víkendov. Pekný deň

Monika

Dobry vecer variant celodenny vstup so saunovym svetom …da sa uplatnit aj cez vikend? Dakujem za odpoved

Aquaruthenia

Dobrý deň, áno platí aj počas víkendu

Jaro

Prečo nedate do ponuky 2-hodinový vstup so saunovým svetom pre jednu osobu alebo dve osoby

Aquaruthenia

Dobrý deň.

Ponuka je na základe dohody, budeme do budúcna premýšľať i nad inými vstupmi. Pekný deň.

Mária

Dobry den,
dostala som darčekové poukážky na 3 hodinový vstup jednorazova vstupenka pre jednu osobu a nie je tam uvedený termín dokedy ich mozem vyčerpať. Viete ma informovať? Ďakujem.

Aquaruthenia

Dobrý deň. Darčekový poukaz ste už pravdepodobne využila. Pekný deň.

Dominika

Dobry den.Chcem sa opytat,ako to funguje, ak chcem dat tento darcek ako darcek kamoske?

Zlavomat.sk

Dobrý deň Dominika,

stačí keď si zakúpite vybraný variant a voucher Vám príde na email. Na voucheri budete mať možnosť ,,vybrať darčekový dizajn,, a tam si vyberiete motív a napíšete, čo chcete. Následne si to vytlačíte a podarujete.

Želám pekný deň.

Matúš

Zdravím chcem sa opýtať ak chcem na celodenny vstup kúpiť dve lístky so zľavou kde to môžem zaplatiť?

Zlavomat.sk

Pekný deň, Matúš,
je potrebné zvoliť variant o ktorý máte záujem. Následne prejdete k objednávke keď zvolíte „Kúpiť“ a vyberiete počet kusov. Prejdete k platbe, zvolíte spôsob platby (kartou online alebo bankovým prevodom). Po úspešnej platbe Vám zašlem voucher/kupón na email. Týmto voucherom sa preukážete pri príchode na pokladni.
V prípade ďalších otázok nás prosím kontaktujte na adrese podpora@zlavomat.sk.

Jan copak

2 dospelé 1 dieťa do 140 cm na 3hod

Zlavomat.sk

Dobrý deň Jan,

taký variant žiaľ neponúkame,máte možnosť si zakúpiť rodinný balíček na 3 hodiny, kde máte v cene vstup pre 2 dospelých a 2 deti. Prípadne si môžte zakúpiť 2 x individuálny vstup pre 1 osobu a doplatiť za dieťa.

Helena Sabolová

Dobrý večer, potrebujem 3-hod. rodinný lístok –2 dospelí , 1 dieťa do 140 cm a 1 dieťa nad 140 cm. Akú mám možnosť? Ďakujem za odpoveď.

Zlavomat.sk

Dobrý deň Helena,

o príplatku za dieťa nad 140 cm sa prosím informujte priamo v aquaparku.

Želám pekný deň.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore