Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Kurz vizážistiky s certifikátom

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Denisa

Dobrý deň,nerobíte aj kurzy v Trnave?

Kurz sebalíčenia

Dobry den zatial nie ak by sa vas ale nazbieralo viac aspon 4 damy tak viem docestovat. Ak ste sama a da sa vam pricestovat kludne mozete termin si uz urcite nejaky dohodneme. Nie sme tak daleko do seba :)

Danka

Dobrý večer , chcela by som sa spýtať či sa dá certifikát dakde uplatniť a preukázať sa s ním ďalej niekde alebo to je len ako pre mňa že som to absolvovala . Ďakujem za odpoveď. :)

Kurz sebalíčenia

Dobry den tento certifikat nie je akreditovany ministerstvom (ten by ste vyuzili pri viazanej zivnosti ako je ucenie vizazistiky vo velkych instituciach comu sa venuje menej ludi) ale mozete ho pouzit napriklad pri volnej zivnosti (bezna vizazistika) a ak sa budete venovat vizazistike samozrejme sa nim mozete prezentovat, pretoze vase klientky bude potom zaujimat ci mate nejake kurzy a certifikaty :) ja osobne mam niektore napriklad u seba v salone zaramovane a hned to inak vyzera :)

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore